Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan juthattam el idáig és...

Hogyan juthattam el idáig és MIÉRT lettem ilyen? 18 L

Figyelt kérdés

Jó nevelést kaptam szerető családban, akiknél jobbat még kívánni sem tudnék magamnak, hívők vagyunk, én is hiszek Istenben, imádkozni is szoktam, de pár éve elkezdtem lesüllyedni és fogalmam sincs, hogy miért. Egyszerűen kényszert érzek arra, hogy elmenjek, berúgjak és csináljam a botrányt magam körül, ami sokszor kikészít és éjjeleket sírok át miattuk, de, ha éppen nem történik semmi, akkor hiányzik már az is, hogy szenvedjek. És most szívesebben bőgnék a teraszon egy üveg vodkával meg cigivel a kezemben valami miatt, mint hogy teljesen nyugodtan itt üljek és olvassak, stb. Most ekkora dráma királynő (rém) vagyok, vagy csak későn kezdem élni a lázadó korszakomat?Tényleg nem értem, hogy mi történik velem és hogy miért lettem ilyen, amikor plüssel alszok, képes vagyok sírva fakadni még egy légy halála miatt is, 1 napnál tovább nem vagyok képes haragudni a szüleimre, nem engedem el aludni a kutyámat vagy a testvéremet jó éjt puszi nélkül, és hétvégén pedig iszok, pasizok, túlzásba viszem a szórakozást, aztán megbánok mindent, sírok, megfogadom, hogy soha többé, és a következő héten kezdődik minden elölről.

(Ahogy ismerem magam meg a kis szétszórtságomat, tuti, hogy valami lényegeset kihagytam, hiába írtam egy kisebb regényt... :D) Szóval tényleg kétségbe vagyok esve, hogy miért, de rossz akarok lenni és élvezni, hogy a padlón vagyok, lent a béka segge alatt, pedig már így is az vagyok...



2014. jan. 16. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen normális. mármint az a része, hogy vágysz a rosszra stb. egyébként teljesen te vagyok, tényleg. keress magadnak egy reális célt, amit lassan apránként elérsz, a buli ok, de az hogy lent vagy a béka feneke alatt, az nem. gondolj bele, hogy ha folyamatosan ezt csinálnád, mi lenne, hidd el , elmegy tőle a kedved. ne kerülj rossz társaságba, próbálj meg magadnak egy jó hobbit keresni, valami elfogaltságot, ahol levezetheted a fölösleges energiákat, meg azokat a dolgokat amik azt késztetik benned, hogy rossz legyél. ki akarsz bújni a jelenlegi kislányos énedből, de ez nem az üveg vodka és cigi és műdepi útján jön el, hanem hogy felelősségteljesen állsz a holnap elé, és tudod, átérzed mi mivel jár.
2014. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a vodkát meg a cigit rendszeresen elég nehezen viseli majd a májad,az alkeszokat meg a társadalom viseli el nehezen.A pasizás részegen pl: óvszer nélkül,nemi betegség,HPV stb sem kellemes és némelyik hiába bánod és gyónod meg visszafordíthatatlan! Kipróbáltad a másik végletet is,tudod milyen és szégyenled magad miatta.-Akkor jó ez neked? Ha jó lenne nem bánnád meg.
2014. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan azért, mert születésedtől kezdve a vallás és a fegyelmezett életforma az életed része, és a kamaszkor arról is szól, hogy az addig természetes dolgokat megkérdőjelezzük. Teljesen normális, éld ki ezt a dolgot - az a része nem normális, amilyen erős bűntudatot érzel miatta. Ezt nem szabad. Ittál meg pasiztál a hétvégén, na és akkor mi van? Amíg nem viszed túlzásba, ez teljesen normális, majd lenyugszol, amikor rájössz, hogy ez is csak az élet természetes része, egyszer-egyszer ha megtörténik ilyen, attól még nem leszel rosszabb ember.
2014. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eltelt közel 4 év. Most mi van veled?
2018. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!