Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bokaficamom volt, 3 hetig...

Bokaficamom volt, 3 hetig gipszbe kerult a labam, nagyon szeretenem minel hamarabb elkezdeni a focit. Mikor tudom?

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek mikor fogok tudni focizni leghamarabb 2. foku bokaficam utan,3 hetig gipszbe volt a labam,vagy mivel tudnam felgyorsitani a gyogyulasi folyamatot (torna,futas stb) kerlek valaszoljatok mert nagyon fontos!!! Koszi elore is :D
2008. júl. 17. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én a kiránduláson voltam amikor belestem egy gödörbe és kificamodott a bokám.Bár én sokkal rosszabul jártam egész nap dagadt lila bokával kellett mászkálnom mire estére hazaértem már utána menni nem tudtam.Aztán mikor anyűm meglátta a bokámat hívta a mentőket és vittek a balesetire.Egyébként én meg lovagolok de kb. 2 hónapig nem ülhettem fel a lóra.attól hogy futkálsz meg ilyenek nem fog hamarabb meggyógyulni a boád,ahoz idő kell és egy pár hónapig biztos nem focizhatsz.
2008. júl. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Héj valaki bemásolta a szövegemet :@

Szó szerint ugyanezt írtam le valamelyik kérdésre!!!

Nehogy már az én válaszommal gazdagodjanak a százalékokban!

Amugy meg ha már a kedves illető volt kedves és bemásolta a történetemet...De tényleg fájdalmas esés volt azért az már biztos hogy nem megyek mégegyszer kiránduli.

2008. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó régi a történet.Sajnálom, hogy nem láttam korábban. Van egy kezelési mód, amivel pár nap a gyógyulás. Gera Zoltán is ezt használja, ha érdekel írj!

annakiss@freemail.hu

2008. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Légyszi mond már meg hogy mi ez a kezelési mód.
2009. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az a mód segíts
2009. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Bokaficamom volt 2 hete és szeretnék ismét elkezdeni sportolni, de félek, hogy csak rontok a helyzeten...
2010. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha barki tudja mi ez a gyogymod irja mar meg nekem vagy ide legyszi
2010. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!