Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoljak le a körömrágás...

Hogyan szoljak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Évek óta rágom és undorító szokás. Ti hogyan szoktatok le? Légyszi tapasztalattal írjatok, mert fontos számomra. Üdv. :)

2014. jan. 24. 20:59
 1/9 A kérdező kommentje:
jaj, a kérdést elírtam. :) *szokjak*
2014. jan. 24. 21:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Kend be a körmöd ürülékkel.
2014. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor kend a körmöd színes körömlakkokkal. Nekem ez bevált, gyorsan észrevettem, hogy már megint rágom a körmöm, meg nem akartam, hogy lejöjjön a körömlakkom. :D És próbálj ne idegeskedni. :)
2014. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1# ha te megcsinálod akkor beszélhetünk róla.


2# próbálom ezzel leszoktatni magam. igen lány vagyok :) de utálom ezt csinálni de észre sem veszem már néha :/

2014. jan. 26. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem rágom a körmöm....
2014. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi a szarnak szólsz hozzá?! :'D
2014. jan. 28. 11:12
 7/9 anonim válasza:
szia! remélem már leszoktál róla mostanra... én most így "nagy" 13 éves fejjel úgy döntöttem hogy nem rágom. Anyukám kilakkozta nekem és láss csodát nem rágtam! :) ma pedig már gél lakkos lesz ! igazán büszke voltam magamra hogy eltudtam szokni róla, mert már nagyon zavart hogy csúnya!!!
2014. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocsi *letudtam
2014. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Keserű körömlakk(Miss Sporty vagy vmi ilyesmi) vagy műköröm..neekem a miss sporty azért nem nagyon tetszik,mert nagyon keserű,és nekem valamivel le kellett szedni a nyelvemről,mert utáltam és órán nem ihatok ugyebár..de lehet,hogy te bírod,próbáld meg.
2014. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!