Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan úszhatom meg a cigifüst...

Hogyan úszhatom meg a cigifüstöt a buszra várva? Sajnos egyáltalán nem bírom a füstöt, plusz erős asztmám van.

Figyelt kérdés
Ez nem kényeskedés, szó szerint rosszul vagyok tőle. Mikor buszra várok, annyi ember dohányzik, hogy képtelenség elkerülni a füstfelhőjüket. Ha kellő távolságba állok, nem jutok fel a buszra. Légyszi ne azt írjátok, hogy járjak autóval, sajnos jelenleg csak buszra telik:) Nincs esetleg valakinek valami ügyes tippje?
2009. dec. 4. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

hamár a dohányosok nemképesek arrébb menni, akkor neked kell arrébb menned. én dohányzom, de mindig arrébb tudok menni, úgy h még a buszt is elérjem. nemhiszem h neked ez annyira megoldhatatlan lenne. ha látod h jön a busz, eccerűen közelebb jössz, nemhiszem h a buszmegállóban minden mp-ben dohányzik vki, éshogy nemtudsz olyan helyet találni ahol éppen senki sem dohányzik.

énis tudtam olyan helyet találni, ahol senkit sem ér a füst, akkor teis tudsz olyan helyet találni, ahol nem ér a füst. a buszmegállóban kevesebb ember nemdohányzik, mint aki dohányzik, úgyhogy neked eccerűbb dolgod van. ráadásul mindenki tömörül h a lehető legközelebb álljon a busz ajtajához.

sztem ezt egy kicsit eltúlzod.

2009. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülnék,ha neked lenne igazad. De sajnos egy olyan megállóról beszélek, ahol kb.11-12 féle busz jár. Csúcsidőben (amikor én is járok vele) egy hatalmas embertömeg áll a viszonylag szűk járdán. Előfordul, hogy így sem jutnak fel az emberek a buszukra, nemhogy néhány méterről. Amit te írtál, az egy sima, akármelyik buszmegállóban igaz. Kellemes környékeken járhatsz. Amelyikről én beszélek, ott nemhogy a fele,de az embereknek legalább kétharmada cigivel a kezében áll, de előfordult, hogy csak nálam és a társamnál nem volt cigi. Gondolom nehéz elhinni, pedig léteznek ilyen helyek:(
2009. dec. 4. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A cigisektől én is rosszul vagyok. Néha azt kívánom, hogy álljon mellé egy drogos, vagy egy összehányt alkoholos ember, s szagolgassa. A füst sajnos messze érződik, s most nem 1-2 méterről beszélek. Én még attól is fintorgok amikor egy füstszagú férfi mellém áll és kiábrándító tud lenni egy csinos fiatal nő cigivel a szájában, füstös hajjal, ruházattal.
2009. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a nemdohányzók igen csekély táborát erősítem, és engem is kiakaszt ha mellettem dohányoznak. Kényeskedés ide vagy oda, ha már mások nem vigyáznak az egészségükre, én még szeretnék, és nem örülök ha az én egészségem máson múlik..

Ugye ismerjük a passzív dohányzás hátrányait. Én is undorítónak találom a cigiszagot...

2009. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a gigantikus, piros, BUSZMEGÁLLÓBAN DOHÁNYOZNI TILOS tábla alatt dohányoznak a buszmegállóban, szóval leginkább sehogy.
2010. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az új rendelkezés megoldotta ezt a problémámat!:) Eddig futva rohantam a menedékemből a buszra, míg a dohányosok simán felléptek rá. Most már vannak megállók, ahol ők húzódnak félre és sietnek a buszhoz, ha kell.

Ezért az egyetlen dologért nagyon hálás vagyok a Fidesznek.

2011. márc. 10. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!