Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt tudtátok, hogy a malackór...

Azt tudtátok, hogy a malackór elleni oltás összetevői ->28!<- évre le van titkosítva?

Figyelt kérdés
Még a dokik sem tudhatják hogy mi van benne, csak van belőle pénzük!!! kivagyok akadva, hogy pénzért bármire képesek az emberek! de hogy ennyire?! mondjuk nekem eszembe sincs beoltatni magam...
2009. dec. 4. 21:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
36%
A kórházban lévő kismamák egyike sem (volt) krónikus beteg. Egyszerűen buta, akárcsak a kérdező.
2009. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

A maradék nanobotokból, amik 64 évesen megölik az embert, így nem kell nyugdíjat fizetni.

Aktív H1N1 vírusból, hogy pár hulla legyen, amivel tovább ijesztgetik az embereket.

Heroin, hogy az emberek ne érezzék a mellékhatásokat.

Napozim, hogy a férfiaknak összemenjen a töke, és ne születhessenek gyerekek, és a zsidó karvajtőke elfoglalhassa az országot.

A többi placebó, hogy olcsóbb legyen.

Aztán nem komolyan venni, tudom hogy sokan képesek rá.

2009. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
40%

Kicsit unom már ezeket az összeesküvés elméleteket. Persze, azt hiszem már 5 kismama van az intenzíven, de az egészet csak kitalálták...

hát gratulálok...

Teszem hozzá, az influenza elleni védőoltásokat nem szokták letesztelni, mert nincs rá idő! A H1N1 ellenit pont h tesztelték...

Kismamákon pedig semmilyen gyógyszert nem tesztelnek!!!

Ha azt találod vmelyik készítményen, h ilyen meg olyan hatással van kismamákra, az azért van, mert a szedése után derült ki a terhesség...

Ezeket amúgy az orvosi biosz profom mondta, neki inkább hiszek, mint a médiának. Amúgy már három hete beoltattam magam, élek és virulok, semmi bajom...

2009. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
43%

"Egy 14 éves lány (ismerős gyereke) meghalt az oltás másnapján."


Ezt tudnád bizonyítani? Mondjuk egy linkkel. Egy fontos információ biztos bekerült a "nem agymosó" médiába.

2009. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
40%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:54


ha a tojásfehérjén van a lényeg, akkor nem kell oltás, mert majd jó sok tojást eszek.


milyen vizsgálatok, milyen eredménnyel léteznek a hosszútávú mellékhatásokról?


mert ugyebár anno a kontergán gyógyszernél is később derültek ki a borzadályok.

2009. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
kis logika kell, ha a médiában elkezdenék reklámozni, hogy a vakcinába is belehaltak, akkor ezek után szerintetek ki oltaná be magát? hát senki. és akkor o.-ft. És a több millió betegségbe akik belehalnak akkor azokat mért nem reklámozzák? bár, ha vééégre lejár ennek a szezonja akkor kitalálnak valami ujjat, mert megint kell majd a zseton...
2009. dec. 4. 22:10
 17/43 anonim ***** válasza:
68%

"Orvosdinasztiából származok, nem hülyeséget beszélek.

Titkosítva van az összetétele, annyit lehet tudni, hogy tojásfehérjében tenyésztették és higany a vivőanyag."

Édes istenem, legalább ne írnád ide hogy honnan származol, akkor még elnéznénk hogy ilyen hülyeséget állítasz.. Még hogy higany a vivőanyag... Tiomerzal, ami higanytartalmú, de nem vivőanyag, hanem segédanyag, fertőtlenítő hatása miatt használják oltóanyagokban, és nem csak ebben. Egyébként az amalgám fogtömés is higanytartalmú.

2009. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
42%

ma 22:11

és az amalgám tömés olyan marha egészséges szerinted, mi?

2009. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


Ezért írtam bele, hogy a nem agymosó médiában jelent meg nyilván, vagyis azokon az oldalakon, ahol ez a sok egyéb ostobaság is megtalálható, amit itt összehordtok.

Egy hasonló horderejű hír azonnal megjelenne, minimum blogokban, ahonnan átvennék a hírportálok is.


Szóval ez a kedves "orvosdinasztiából származom" srác is csak a kedélyeket szítja a baromságaival, mert lázon kívül senkivel nem történt semmi, miután beoltatta magát.

2009. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
23%

Hé emberek, én az Országos Egészségmegőrző Egyesület elnök-vezérigazgatója vagyok, és szerintem az oltás teljesen egészséges!

Na ezt csak azért írtam, mert imádom, ahogy ilyen orvostanhallgatócskák úgy írnak be ide, mintha az a tény, hogy ők az orvosira járnak, automatikusan azt jelentené, hogy ők virológiából, genetikából szakértők.

Szóval én, Horváth Béla azt mondom, az oltás teljesen OK!

Van 7 diplomám, így hihettek nekem! Tegnap olvastam a neten, hogy az oltás jó!

2009. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!