Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt tudtátok, hogy a malackór...

Azt tudtátok, hogy a malackór elleni oltás összetevői ->28!<- évre le van titkosítva?

Figyelt kérdés
Még a dokik sem tudhatják hogy mi van benne, csak van belőle pénzük!!! kivagyok akadva, hogy pénzért bármire képesek az emberek! de hogy ennyire?! mondjuk nekem eszembe sincs beoltatni magam...
2009. dec. 4. 21:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
27%

Kicsit járj utána mit is jelent az, hogy offshore cég.


Na persze az oltásellenesek ezt is úgy hangoztatják, mint valami világmegrengető dolgot, mintha azon állna vagy bukna az oltás minősége, hogy hová van bejelentve egy cég vagy mintha ezen múlna, hogy a vírus terjedni fog-e vagy nem...

2009. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
73%

A válasz megírásának időpontja: ma 23:28


ha az állam egy offshore hátterű céget támogat, akkor bizonyos fenntartásaim vannak, ami az összes információt illeti.

2009. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdezö!!

Majd ha a te hozzádtartozó is ott fekszik 5 napon keresztül egy gyerek klinikán 19 évesen és nem tudják lehuzni a lázát és az a TE gyereked, és kimutatták hogy elkapta a h1n1-et , és mindennap mész hozzá reménykedve, h tuléli, akkor kérdezz, vagy akkor válaszoljatok ti válaszadok:(

Az én fiam 5 napja van bent a korházba csak ennyi. Semmi egyéb baja nincs, 5 nap alaltt minden kivizsgálás megvolt, semmi....csak a h1n1 , remélem kivédi a szervezete.

Debrecenböl egy anyuka .

2009. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
22%

23:39 mi az, hogy "támogat"?

Mutass már nekem még egy céget, amelyik magyar abban az értelemben, magyar embereket dolgoztat és h1n1 oltást gyárt kérlek szépen és akkor mondjad, hogy ezt a céget TÁMOGATJA az állam... Szerintem nem fogsz túl sokat találni.

Vagy akkormár dögöljön meg az is, aki beoltatná magát, mert egy olyan cégtől, amelyik nem Magyarországon van bejelentve nem vagyunk hajlandóak elfogadni a gyógyszert???

Amúgy meg több, mint 60 (hatvan!!!) ország rendelne tőlük oltást, inkább örülni kéne, hogy prioritásban gyártottak Magyarországra, de persze a magyar az nem olyan, ugyan miért örülne.

Semmi illegalitás nincs az offshore létben, könyörgöm ez a 21. század, a cégek jelentős része offshore, hisz profitorientáltak, ott vannak bejelentve, ahol olcsóbb fenntartani az intézményi hátteret és ott dolgoztatnak, ahol olcsó a munkaerő. Magyarországon offshore cégek ezrei vannak és emberek százezreinek biztosítanak munkahelyet. Vagy Te gondolom dolgozni se lennél hajlandó egy olyan cégben, amelyik nem Magyarországon van bejelentve, inkább hagynád éhen halni a családot...

2009. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
68%
Fogadjunk, hogy ha külföldön előállított vakcinát rendelt volna a kormány akkor meg azon vernétek a nyálatokat, hogy miért nem a szittya magyar omnivest - akinek az oltását még a WHO is a legjobbak egyikéne mondja - gyártja nekünk a szurikat. Nektek aztán teljesen mindegy, csak elégedetlenkedni lehessen és kész.
2009. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
57%

nekem az a problémám, hogy csupán 2 hónapig tesztelték a cuccost, ami szerény véleményem szerint kevés. nem tudni semmit a hosszútávú mellékhatásokról.


omninvest? az a gond, hogy semmit nem lehet tudni a tulajdonosokról. és egy ilyen céggel köt szerződést a magyar állam? [link]



ki vállalja a felelősséget, ha kiderül, hogy mégis károkat okoz a vakcina? és milyen fedezete van erre?

2009. dec. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
46%

Mindenesetre megvan az oka, hogy a világ vezető járványai, a HIV, az influenza, a nátha, a Hepatitis miért tud olyan nagy számban terjedni és fertőzni.

Az emberi butaság és nemtörődömség a legnagyobb ellenség.

Az emberek nem mennek el az ésszerűen elvárható szűrővizsgálatokra sem, azt hiszik, ez vagy az a betegség velük úgysem fordulhat elő. Felgugliznak 2 weboldalt és onnantól azt hiszik, hogy ők a téma legnagyobb szakértői, aki bárkinek adhat tanácsot, jobbat, mint egy szakorvos. Ha valamire létezik gyógyszer vagy vakcina, nem élnek vele, mert vagy nagyképű módon azt hiszik, hogy ők majd házi módszerekkel kibekkelik az adott betegséget, vagy egyszerűen belekeverik a politikát a dologba, és összeesküvés-elméleteket szőnek.

Mindeközben persze megbetegszenek, fertőzik tovább az embereket százával, hiszen a legtöbb ember arra nem képes, hogy köhögés vagy tüsszentés előtt a szája elé tegye a kezét. Szerintem elementáris hatása lenne annak, ha el tudná mondani a technika azt, hogy ki kit fertőzött meg úgy, hogy fröcsögő nyálát nem akadályozta egy egyszerű mozdulattal. Pl Horváth Béla megtudná, hogy xy helyen tüsszentése miatt kapta el a várandós Benkő Veronika az influenzát, és most a babaváró helyett ezért vannak mindketten a hullaházban.

És akkor meg csodálkoznak, hogy vajon mi a fenéért terjednek olyan gyorsan a betegségek?

Ez a természetes szelekció modern formája. Akinek van esze, az rögtön megtesz mindent azért, hogy megelőzze a bajt. Aki buta, az bebeszél magának mindent, esetleg meggyőz más buta embereket, és ha elkapja a betegséget, vagy meggyógyul, vagy nem.

Mindenesetre remélem, hogy ez egy újabb spanyolnátha lesz, és akik nem oltották magukat, azok sorban elhullanak. Egy csapásra 50 IQ pontot emelkedne az ország intelligenciahányadosa.

2009. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
74%

'Mindenesetre remélem, hogy ez egy újabb spanyolnátha lesz, és akik nem oltották magukat, azok sorban elhullanak.'


Még el is gondolkodtam volna azon, amit irtál...

De ezért a beszólásért, remélem Te és a hozzád hasonlók hullanak el!!

2009. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
14%

Az, hogy megsértődsz, a te dolgod. Én nem hullok el, beoltattam magam. :)

Kellemes telet.

2009. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
70%

'Mindenesetre remélem, hogy ez egy újabb spanyolnátha lesz, és akik nem oltották magukat, azok sorban elhullanak.'


Remélem rajtad meg kijön az oltóanyag legrosszabb távoli mellékhatása. De még legyél eszednél, hogy arra tudj gondolni: De jó hogy oltattam!


Elnézést a többiektől, akik oltattak.

2009. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!