Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt tudtátok, hogy a malackór...

Azt tudtátok, hogy a malackór elleni oltás összetevői ->28!<- évre le van titkosítva?

Figyelt kérdés
Még a dokik sem tudhatják hogy mi van benne, csak van belőle pénzük!!! kivagyok akadva, hogy pénzért bármire képesek az emberek! de hogy ennyire?! mondjuk nekem eszembe sincs beoltatni magam...
2009. dec. 4. 21:41
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Egy apró különbség azért van.

Annak, hogy a betegség spanyolnátha szintű legyen nagyon, nagyon, nagyon nagyon kicsi esélye VAN.

Annak, hogy az oltásnak hosszú távú mellékhatásai legyenek NINCS esélye, ez csak egy fantazmagória az oltásellenesek agyában.

2009. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
42%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:29


megneveznéd a forrását annak a tesztnek, miszerint a vakcinának nincs hosszútávú mellékhatása?

2009. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ez eleve hülyeség, hogy az összes beteg krónikus betegségben szenvedett aki belehalt, mert kapásból 4-et tudnék mondani, akire ez nem igaz, de mindegy... Én pl. semmilyen papírt nem írtam alá az orvosnál, mikor megkaptam az oltást...
2009. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!