Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek izomláz ellen? +...

Mit tegyek izomláz ellen? + Mitől fájhat a mellkasom? F/16

Figyelt kérdés

5 hónap után vissza mentem edzeni és túlhajtottam magam.

Ugyan olyan szintet próbáltam produkálni mint amikor abbahagytam.

Most olyan fájdalmaim vannak már 2. napja hogy aludni se birok.(Megjegyezném hogy már sokszor volt izomlázam de ekkora még nem)

A 2. panaszom pedig az lenne hogy a mellkasom és a hátam nagyon megfájdul még aznap este vagy másnapra amikor edzek.

Abban a pontban fáj ahol a rúd érintkezik a mellkasommal.



2014. jan. 29. 15:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ment a zöld pacsi :)
2014. jan. 30. 14:00
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez most amúgy részleges izomszakadás vagy begyulladt izom? Vagy mitől van ez? Hogy hivják ezt az esetet?
2014. jan. 30. 14:03
 13/17 A kérdező kommentje:

Nicoflex: Ne alkalmazza a Nicoflex kenőcsöt gyulladásos izületi folyamatok esetében..

Akkor most bekenjem magam vele vagy ne?

2014. jan. 30. 19:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Én mindig azzal kenem és jó rá.

Az izomláz a legújabb kutatások szerint az izom apró szakadásai miatt jön létre, amik begyulladnak. Az izom is úgy épül, hogy megsérül, aztán erősebb lesz, mikor gyógyul, regenerálódik, a szervezet alkalmazkodik.

2014. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azt mondták nekem patikában hogy ezt bemelegitésre szokták használni a sportolók leginkább. Flexagil-t vettem most ez kimondottan fájdalomcsillapitó és izom gyulladás regeneráló gyulladáscsökkentő vlami ilyesmi van rá irva.

Ezt a nicoflexet úgy használhatom hogy kondizás előtt a csuklómat vagy valamimet bekenem amikor arra dolgozok?

2014. jan. 31. 15:45
 16/17 anonim ***** válasza:

Bemelegítésre használják, mert lazítja az izmokat, de pont ezért jó izomhúzódásra, izomlázra is, kicsit lazít rajta és könnyebb utána a mozgás.

A csuklódra szorítót tegyél, az elég, Nicoflexxel az izmaidat kell bekenni, amit edzeni akarsz.

2014. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szóval ha pl mellezni akarok akkor itthon bekenem magam és lemegyek akkor nem fogok rosszabbul teljesiteni? vagy jobb lesz ? vagy nem értem most ennek milyen hatása lesz akkor az adott pillanatban?
2014. jan. 31. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!