Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit a teendő abban az esetben...

Grim13 kérdése:

Mit a teendő abban az esetben ha öngyilkossággal kapcsolatban érdeklődik valaki az interneten?

Figyelt kérdés
Sziasztok, konkrétan most a gyakorikérdések-en feltett kérdésekre gondolok. Mostanában egyre több kérdésbe botlok amiben vagy tinik vagy elkeseredett felnőttek azzal kapcsolatban tesznek fel kérdést hogy hogyan legyenek öngyilkosak vagy csak simán érezni lehet hogy ilyen szándék áll a kérdés mögött. Mi ilyenkor a teendő ? Egy "érzelmi púpot" nyilván nem kötelessége egy idegennek a hátára venni de a lelkiismeret mégsem hagyja hogy csak úgy otthagyjuk a kérdést... lehet ez jelenteni vagy valami hasonló ? vagy csak lépjünk túl és reméljük hogy lesz valaki aki majd megoldja ?

2014. febr. 3. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Aki ilyen kérdést tesz fel, nem akar az lenni. Ha tényleg az szeretne, nem mondaná senkinek, hanem rég megtette volna
2014. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem teljesen igaz, első. A múltkor pont volt egy riport erről a tv-ben, hogy volt valaki, aki interneten adott öngyilkossági tanácsokat, itt gyk-n is és volt, aki utána öngyilkos is lett.
2014. febr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Szerintem semmi közöd hozzá! A legundorítóbb szemétségnek tartom, hogy ismeretlenül bele akarsz szólni és jelentgetni usereket, tökmindegy, hogy adminoknka vagy szakembereknek. Másrészt, nem vagy felelős ismeretlenek sikeréért, sem pedig bukásáért. Egyszerűen nem értem miért érzed, hogy bármi jogod van mások életébe beleszólni. Arról nem is beszélve, hogy felfogni nem tudom mi motivál téged erre. Rendezkedj a saját portádon.
2014. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ne igyál több kávét... ha valaki itt feltesz egy kérdést azért teszi hogy válaszoljanak rá nem? Ezen az alapon te is megtarthattad volna a véleményed magadnak!
2014. febr. 7. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Anniy a teendö hogy ne adj ilyen kérdésekre választ csak vigaszt szabad fel a fejjel lesz ennél még jobb is és nemkell elkeseredni.
2014. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Harmadik vagyok. Ez az én válaszom a kérdésedre. Istenem -.- Nem a válaszhoz nincs semmi közöd, hanem mások sorsához. Ismeretlen gyakorikérdés userek sorsához legalábbis. Ha például engem jelentgetnél adminoknak vagy pszichiátereknek, akkor tudod, hogy mit gondolok rólad.
2014. febr. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!