Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy rendbe...

Mit tegyek, hogy rendbe hozzam a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Sokszor leesik a vérnyomásom,olykor szédûlök,de el soha nem ájulok.Alapból nyugodt személyiség vagyok,nem nagyon szoktam felhúzni magam.De zavar,hogy az iskolában fáradékony vagyok és egyébként sokat alszom.Az érdekelne,hogy tudom egy kicsit stabilizálni,megemelni a vérnyomásom.

2014. febr. 4. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kávé.Szerintem menj el az orvoshoz, és ír fel neked gyógyszert.
2014. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Édesanyám politikai híreket hallgat. :)

Kávé, csoki, tea segít, ha ennél több kell, sport és bőséges folyadékbevitel. (Van, aki a megnövekedett sóbevitelre esküszik, de attól úgyis szomjas leszel.) Ha nem ájuldozol, akkor nem írnak vérnyomásemelőt. (Nekem sem írtak, pedig én még ájuldoztam is.)

2014. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Először is menj el egy orvoshoz, ha ezt eddig még nem tetted meg, s kérd ki véleményét!

Másodszor, ha nem muszáj, ne gyógyszerrel kezeld magad!

Harmadszor, nem a kávé a legjobb megoldás.

A feleségem hasonló gonddal állt szemben, mint most te. A sok kávé a gyomrát kezdte ki. Most régóta tünetmentes. Jót tett, tesz neki az a teakeverék, amit használ. Szép napot!

2014. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!