Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kijött az aranyerem, mit tegyek?

Kijött az aranyerem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete jött ki, szombaton elkezdett vérezni, elmentem orvoshoz, felírt kupot, nem tudom mi neve, mert gyógyszertárban másnapra készítették el, 3500 ftbe került 10 vagy 12x 2 darab, meg aurobin kenöcsöt használok, már beljebb húzódott és vérzés is szinte teljesen alábhagyott, de teljesen nem ment még vissza :( más ötlet?
2014. febr. 5. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Proctis M kenőcsöt és/vagy kúpot próbáld ki. Gyógyszertárban kapható vény nélkül.
2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a kúp,amit az orvos ír fel messze a legjobb,azok közül,amit vehetsz. Van benne sok egyéb mellett Lidocain és szteroid,ami a legerősebb gyulladáscsökkentő. Rengeteg aranyér elleni kenőcs kúp van recept nélkül is,de egyikkel sem fogsz többet elérni,mint ezzel. ha a fájdalom és a vérzés elmúlik,lehet,hogy marad ott egy pici csomó,ami másképp nem tűnik el csak műtéttel,gyűrűzéssel. Ha nagyon zavar menj el sebészetre megbeszélni mit lehet tenni. Ha viszont nem nagyon zavaró ott is maradhat,semmi bajod nem lesz tőle. Viszont,ha hajlamod van aranyérre számíthatsz rá,hogy akár eltávolítják ezt a csomócskát,akár nem jöhet másik.
2014. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs ráirva semmi, úgy készítik el, ilyen kis ezüstös zsákoscskában van mind
2014. febr. 5. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerem. Dolgoztam sebészeten,most háziorvosnál és ez egy bevált receptúra,amit mindenhol használnak. Nem olcsó,de tényleg a legjobb.
2014. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!