Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegesen félek a pókoktól ok...

Betegesen félek a pókoktól ok nélkül, milyen szakember segíthet legyőzni ezt a félelmet? Pszichológus?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem félsz a világHÁLÓN? :D

A pók jobban fél tőled.

2014. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az mit takar hogy, "betegesen"?
2014. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Meg pont télen jut ez eszedbe?

ilyenkor egy fia pók sincs

2014. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is kapj válasz:prostituált az segíthet szerintem
2014. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem merem megnézni azt a linket, mert ha pók van rajta, és meglátom, akkor biztos, hogy be is csinálok xD


Betegesen: Egyszerűen TUDOM, hogy a pók jobban fél tőlem, és tudom, hogy egy ilyen apró kis állat nem tud nekem ártani, ennek ellenére ha meglátok egyet, akkor a helységből azonnal kirohanok, amíg valaki meg nem öli. 4-5 éves koromban is, amikor a fürdőszobában találtam pókot, azonnal kiabáltam, és a szemem láttára kellett megölni, ha épp nem láttam, a tetemét megmutatni, hogy tényleg meghalt. Apum sosem ölte meg őket, csak kitette, én meg fel voltam háborodva, hogy vissza fog jönni, és nagyon féltem. De még utána is irtóztam azoktól a helyektől, ahol pókokat láttam

Képen sem bírom látni, mert rögtön úgy érzem, hogy rajtam mászik, vagy itt van a fejem fölött, borzalmas érzés.

Ha pénz begurul szekrény alá, ott is marad, amíg valaki ki nem veszi onnan, aki nem én vagyok.

2014. febr. 7. 00:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Haverok azt hiszik, hogy ez vicces, és mutatnak képeket pókról, hogy de hát milyen aranyos, de én egyszerűen ránézek, és kb. úgy érzem, hogy ezek gonosz, sötét lények xD
2014. febr. 7. 00:26
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyisd csak meg. Ez csak rajtad múlik. Legyél bevállalós.
2014. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Nyilván ugyanaz a link, egy összegző lista vidéki és budapesti pszichiáterekről és pszichológusokról. De felőlem, te akarsz meggyógyulni, nem én...
2014. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden ember fél valamitől aki azt mondja nem az hazudik..Szerintem attól hogyha elmész egy pszihológushoz nem fog változni ez inkább tedd azt ha meglátsz egy pókot menj hozzá kicsit közelebb ahelyett hogy elszaladsz és számolj el 10ig meg látod semmi bajod nem lesz!:)
2014. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy elszaladsz menj hozzá kicsit közelebb és számolj el 10ig*
2014. febr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!