Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most ezek tényleg olyan nagy...

Most ezek tényleg olyan nagy dolgok? Mert szerintem nagyon túldramatizálják!

Figyelt kérdés

A barátaim unszolnak, hogy menjek el pszichológushoz, de én semmi szülségét nem érzem. Azt mondják, aggódnak értem, mert nagyon ingadozik a hangulatom (oké, néha változik valamicskét, de szerintem nem annyira, mint ahogy elöadják), valami nem stimmel velem, nagyon fura vagyok, és rosszul vezetem le a dühömet, hogy vagdosom magam. Pedig ez nem is igaz, az az 2-3 karcolás szerintem jelentéktelen.

De már mindenki azzal kínoz, hogy menjek már szakemberhez. Szerintetek szükséges lenne?



2013. szept. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősen ajánlott. Nem akkor kell pszichológushoz menni, amikor már az öngyilkosság szélén állsz, esetleg volt is egy-két kísérleted! Inkább addig menj, amíg nincs komolyabb baj.
2013. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy normális ép pszichéjű ember nem cselekszik úgy mint te. Ezzel már szakemberhez kellene fordulni, szerintem a barátaid nem hiába nyaggatnak, aggódnak Érted!
2013. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy a barátaid melletted állnak, mert a vagdosás az gáz. Ma két három karcolás, holnap jön a többi, Te is tudod...
2013. szept. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egyszer kipróbáltam,amikor rosszul éreztem magam és szerintem erről könnyű leszokni magadtól is(azóta sem csinálom)nem biztos hogy annyira vészes a helyzet, de érdemes lenne máson levezetni a feszültséget.
2013. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!