Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a 4. emeletről kiugrok,...

Ha a 4. emeletről kiugrok, meghalok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 21:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

kb. 50% szerintem. A maradék 50%-ban életed végéig lerokkansz. Alap, hogy a fogaid nagy része kitörik, ezt ilyen magasságból nem lehet megúszni. Akárhova esel az szétmegy. Ha a lábadra, akkor jó esélly csonkolják, ha a gerincedre, akkor az törik el stb.


Inkább ne ugorj ki.

2014. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De akkor hanyadikról kell kiugranom hogy vége legyen?
2014. febr. 8. 22:00
 3/27 anonim válasza:
21%
Dokit neked rögvest
2014. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Fogalmam sincs a helyzet válogatja. Láttam már embert aki kiugrott a hatodikról. Meg azt is milyen lett az élete, mert túlélte. De szerintem ő is azt mondja, hogy bárcsak ottmaradt volna. Egész életére lenyomorodott a szerencsétlen. Nem kivánom senkinek.


Szerintem ne ugorj ki!

2014. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
10rol. Kockaztatsz, mert lehet mentoig szenvedni fogsz vagy lerokkansz, mint azt írták.
2014. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

Az elég valószínű bár kérdéses hogy egyrészt hova vagy mire esel másrészt hogy hogyan érkezel Ha elsősorban a fejed és a nyakad kapja az ütést akkor ottmaradsz de ha a hátadra vagy a lábadra esetleg féloldalasan érkezel akkor túl élheted de az biztos hogy ezzel egy jó hosszú időre bekerülsz a kórházba és hatalmas mázlival talán még képes leszel lábra állni, de hogy utána normális ember nem lesz belőled az szinte biztos!


Egyébként ismerek egy srácot aki leesett a 3. emeletről igaz nem önszántából tette ezt. Ablaktisztítás közben ugye vagánykodott hogy ő mekkora kemény ha feláll az ablakpárkányra és nem köti ki magát meg semmi hát meg is lett a baj egyből tériszonya lett beszédült meg minden, bár magánál volt szegény amikor már mászott volna vissza hirtelen csengetni kezdtek nála, ő persze megijedt és reflexből ugrott egyet és egyből ki is zuhant.

A szerencséje az volt hogy ott volt egy kisebb fa aminek a lombjai fékezték az esésének sebességét és puha füves földre esett így csak a karja tört el meg 2 bordája plusz belső vérzések. A lába is megsérült bár érdekes módon megúszta a törést de a jobb lábán a bokáját műteni kellett mert az ízületek meg a porcok picit megroncsolódtak, de mázlijára nagyon jól sikerült a műtét így nyomokban sem látni a járásán hogy problémája lenne.

A dokik mondták ha a fa nem fékezte volna le akkor nyomorék lenne.

De hallottam még egy sztorit arról hogy valaki a negyedikről ugrott le mert öngyilkos akart lenni, túl élte de szinte teljesen lebénult. Csak a fejét tudja mozgatni meg a jobb karját normálisan. A bal karját csak részlegesen azon az ujjait szinte egyáltalán nem.

A lábai totál lebénultak a bal lábát szinte teljesen levágták mert annyira megroncsolódott mivel javarészt arra esett hogy gyakorlatilag térd alatt a csontja szilánkosra tört. A tüdeje is sérült mert egy törött borda átszúrta így a tüdejének egy részét is eltávolították, meg az egyik veséje is rosszalkodott de végül nem lett baj.

A feje is megsérült koponya törés meg az agya is egy részén megsérült és gyakorlatilag mindent elfelejtett amire valaha is emlékezett. Persze valamilyen szinten helyrejött mert tud beszélni, meg érzékel is dolgokat de olyan nyomorék lett hogy kész szenvedés neki az élet.

2014. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat!


És ha elég Xanaxot vennék be? Mondjuk egy dobozzal? Az elég lenne? Olvastam korábban hogy biztos hogy elég a halálhoz.

2014. febr. 8. 22:55
 8/27 anonim válasza:

Te nagyon beteg vagy. A xanaxtol nem halnal meg de egy jo kis gyomor mosas eszhez teritene...

Miert akarsz ongyi lenni?? :O

2014. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én biztos fulladásos halált választanám. Vagy egy tisztességes stukker, de az macera. Álltam már én is az 5 emeletes tetején, (nem egyszer) és nem egyszerű. Eddig valahogy mindig összeszedtem magam. Kívánom hogy Te is rátalálj valamire, amiért érdemes lehet még küzdeni.
2014. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Van miért küzdenem, de nem fog sikerülni. Valakit el akarok vinni randizni, de a szüleim nem adnak rá pénzt. Viszont nem tudok munkát se találni. Nincs sok időm, még a végén elviszi valaki más, azt viszont nem bírnám ki.
2014. febr. 9. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!