Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a 4. emeletről kiugrok,...

Ha a 4. emeletről kiugrok, meghalok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 21:57
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
10%
Jézusom.. ha ilyen miatt inkabb eldobnád az életed, nemhogy örülnél annak amid van ( kezed, lábad, egészséged ) akkor csak sajnálni tudlak, de mielött megteszed rendelkezz róla, hogy a szerveidet felajánlod olyannak aki viszont élni szeretne!!!! És nem pedig egy depresszios tini, aki nem érti meg h a szüleinek lehet h épp másra kell a pénz...
2014. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem maradj a xanaxnal, madjd a gyomormosas észhez terit. (csövet leduvnak a torkodon és nyomnak tele vízzel). Én régen zyrtecbol vettem be 3szoros adagot azaz 3tablettat. Magas pulzusom lett és 3napig vörösek voltak a szemeim.
2014. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A szüleim direkt nem adnak. Szerintük elvinni a szerelmemet moziba flancolás. Nyaralni menni 3 napra vidékre luxus. 10 évente egyszer is legyen nekem elég ezekből, ne akarjak minden hónapban moziba menni. És főleg ne évente kikapcsolódni a Balatonon. Szerintem ezek nem tartoznak a luxus kategóriába, de nyilván én vágyom túl sokra.
2014. febr. 10. 21:31
 14/27 anonim ***** válasza:

Azt a kibeb*aszott Úristenit! Ez most komoly vagy csak valami vicc? Nekem is voltak valaha hasonló osztálytársaim akiket sehová nem engedtek, vertek is a szülei, de felnőttek, elköltöztek és a saját lábukra álltak! Elég sok öngyilkos lehetne akkor a földön!

nekem ezerszer nagyobb problémáim vannak pl mint neked! És még mennyi minden lesz ha felnősz! Ez az élet kérlek szépen! De te még csak hírből sem ismered a sötét oldalát!

De ha nem vagy elég erős,magadra vess,és ne a szüleidet hibáztasd!

Egyik ismerősöm öccse 14 évesen lett öngyilkos mert egy lány nem ment el vele randizni,. pedig életerős,helyes fiú volt.

Mi van ezzel a mai fiatalsággal ,könyörgöm!!??

Szánalom! Még viccnek is rossz!

2014. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Az emeletröl kiugrás szerintem is hülyeség és hogy túléled e ? Atól függ ha a füre akkor nemnagyon történik semmi talán pár csontod eltörik de ha betonra akkor nagyon véged van. Egy lány miatt akit szeretsz de azt mondod nemkapsz pénzt a szülöktöl nelégy öngyilkos örülj hogy találkoztok valamikor majdcsak lesz munkahelyed is és akkor minden nagyjából amit szeretnél teljesül. Hány éve vagy kérdezö ?
2014. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
20 vagyok, de egyetem mellett nincs erőm dolgozni mert rengeteget kell tanulni. Elit-egyetemre járok.
2014. febr. 12. 23:11
 17/27 anonim válasza:
Nemhogy örülnél h tanulhatsz es nem kuldtek el a szuleid sorra dolgozni 90.000er ..
2014. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem keress meg egy szakembert de nagyon sürgősen. Rengeteg jó pszichológus van (nem pszichiáter mert az tele nyom gyógyszerrel és nem fogsz tudni tanulni mert zombi leszel agyilag). Az emeletről ugrálást meg felejtsd el, mert nem egy hatékony módszer. Elég kicsi az esély a meghalásra.
2014. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem szakembert megfizetni.

A tanulást pedig magamnak köszönhetem, mert Diákhitelből tanulok. Havonta 50 ezret veszek fel a szabad felhasználásából. A szüleim keveset támogatnak. Apám semmit, anyum pedig csak kajára ad néha egy keveset.

2014. febr. 14. 18:41
 20/27 anonim ***** válasza:

Hülye gyerek!Hány éves vagy?

Szerintem azon agyalj,hogy keress magadnak egy pszichiátert,mert ez nem normális gondolat!!!!!

Írj és beszéljünk priviben,ha szeretnél!

2014. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!