Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél óra alatt nyolc óra alvás?

Extreme998 kérdése:

Fél óra alatt nyolc óra alvás?

Figyelt kérdés

Énekórán hallgattunk valami indiai zenét, amit ha fél óráig hallgatunk akkor az nyolc óra alvással ér fel. Órán ki is próbáltuk és tényleg hét perc csukott szemmel történő zenehallgatás után sokkal kipihentebben telt a napom. Valahogyan a zene hullámai hatnak az agyhullámokra, de erre nem nagyon figyelten oda, mert nem hittem,mielőtt ki nem próbáltuk, hogy tényleg működni fog.

Szóval valaki tudja, hogy mi ennek a zenének a pontos neve vagy hogyan keressek rá? Legközelebb két hét múlva lesz énekóra, szóval nem szeretnék eddig várni, hogy megtudjam a zene mivoltát.



2014. febr. 9. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Huuu... sajn nem tudom, csak figyelesre jelöltem a kerdest, de ha addig nem irjak meg, legyszi ird meg ide a zene cimet, sztem sokakat fog erdekelni!!!

Köszi elöre is!

2014. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
ez engem is érdekelne :D
2014. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Marhaság...


A 8 óra alvás alatt jelentősen méregtelenít a májad, dolgoznak a veséid, müködnek és pótlódnak a hormonjaid, kálcium anyagcsere zajlik a csontjaidban.


Mindezt és amiket még kihagytam nem fogja helyettesíteni egy 7 perces indiai zene..


Ugyanolyan baromság mint a fényevés..


Indiába sokan megélnek a babonákból meg a sok baromságból..

2014. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Érdekelne engem is
2014. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
engem mar csak akkor is erdekelne, ha erre idobe el tudnek aludni, nem ejjel 1 kor, mikor 4:30 kor keles....
2014. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Légyszives okvetlenül oszd meg velünk is, ha megtudsz valamit..
2014. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Plusz hozzátenném, hogy ha ezt nem is találod meg, addig rákereshetsz a meditációra, mert az is sokat segít.

Ezt ajánlom az elaludni nem tudónak is.

Én amúgy nem hiszek a "hókusz-pókuszban", de ez más kategória.

2014. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen az santit a cimben, de jo hatasa lehet.

kerestem, vegulis ilyen erdo hangjai szeru, annyira nem jott att.

anno a filmmuzeum on voltak ilyen ejszakai zenes videok, azt nezve teljesen jo erzes toltott el.

esetleg vmi jot linkelhettek.

2014. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!