Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred sírva minden...

Miért ébred sírva minden napközbeni alvás után a nyolc és fél hónapos kisfiam már kb másfél hónapja?

Figyelt kérdés
Ez valami életkori sajátosság? Úgy értem, pszichés oka lehet? Mostanában elkezdett félni az idegen babáktól, de csak tőlük, a felnőttektől nem! Volt már ilyen "korszaka", hogy félt más babáktól, de elkezdtünk közösségbe járni (zenebölcsi, Ringató, úszás...) és megoldódott. És most nem tudom, megint mi lehet vele.
2010. júl. 13. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos a választ, de nálunk is ez van már egy hónapja, 8 hónapos a fiam. A napközbeni alvásból is sikítva ébred, van, hogy vissza lehet simogatni, de van, hogy nem, utána viszont pár perccel már mosolyog is. Reggel is, mikor hajnalban 5-6-kor ébred, akkor sírva, aztán mikor 8-9-kor ébred, meg sem hallom, mert csak kuksol ki a kiságyból. Nem tudom mi lehet velük. :o(
2010. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam akkor ébred sírva, amikor nem alussza ki magát és még fáradt.

Nem biztos persze, hogy nálatok is ez a helyzet, de én ezt figyeltem meg.

2010. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor Ti is sajnos hasonló helyzetben vagytok. :( Hátha lesz valaki, aki tudna rá magyarázatot adni! Nagyon várom már, hogy elmúljon ez az időszak, olyan rossz nézni szegényt!
2010. júl. 13. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom megmagyarázni, de az enyém mindig sírva ébred, még ha ott állok mellette, akkor is, születése óta. 6 hónapos
2010. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én fiam napközben mindig sírva kel.ott kell lennem mellette,simogatni,beszélgetni hozzá,ha nagyon sír,magamhoz ölelni.aztán lassan abbahagyja és mosolyog.
2010. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!