Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran vagyok fáradt. Mit...

Gyakran vagyok fáradt. Mit tegyek? Miért van?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy az a legjobb,ha legalább 8 órát alszunk egy nap, de nem feltétlenül szükséges ez a mennyiség. Én naponta kb. 6-7 órát alszom.


Gyakran van olyan,hogy a nap valamelyik részében (és itt nem az estére vagy a reggelre gondolok) annyira elálmosodom,hogy akár séta közben is el tudnék aludni. Úgy érzem,mintha már legalább 24 órája nem pihentem volna.


Sokat sportolok,de mellé rendesen eszek és iszok (legalább másfél liter,ha nem mozgok). Van,hogy a sport sem megy,egyszerűen edzés közben minden energiám elfogy és akkor még a labdát sem tudom eldobni. Mindez úgy is,hogy szinte semmit nem csináltam.


Valaki tud nekem valamit javasolni? Mert tudom,hogy nem normális,ha egyik pillanatról a másikra szinte "bekómázok".


Előre is köszönöm a válaszokat!

Egy 18 éves lány



2014. jan. 31. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez a cikk egy kicsit segített,viszont lenne még egy kérdésem. Valaki tud valamit javasolni még,hogy esetleg mivel előzhetném meg? Vagy esetleg mivel csökkenthetem a gyakoriságát?
2014. jan. 31. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!