Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől rándulok, mikor már...

Mitől rándulok, mikor már majdnem alszom?

Figyelt kérdés

Néha fekszem az ágyban, már majdnem elalszom, mikor hirtelen rándulok egyet, és újból teljesen ébren vagyok.

Ez mi és mitől van?



2014. febr. 11. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hozzáértő. Lehet a tudatalattid szórakozik veled. Normálisan kijössz az emberekkel? Boldogan telnek a mindennapjaid? Nekem is volt ilyen, hogy az alvás pillanatában hirtelen kinyitottam a szemem, és teljesen éber voltam. Nem akartam aludni, mert egyúttal az azt jelenti, hogy holnap van. Kezdődik az egész rossz elölről. Lehet neked is ilyesfajta problémád van.
2014. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen nem volt, hogy nem akartam aludni. Az igaz, hogy van hogy kissé stresszes vagyok.
2014. febr. 11. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

itt a válasz... legalábbis a tudósoknak van erre két elmélete :) semmi köze a stresszhez...


[link]

2014. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!