Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tippeket, szeretnék, hogy...

Tippeket, szeretnék, hogy fogyhatnák, milyen sportolással? Illetve, állóképesség fejlesztése? (futáson kivül)

Figyelt kérdés

Na szóval, 170 cm-és 65 kg-vagyok, és most készülök alkalmassági vizsgára Hevesre(tudom 65kg sok, de mit nem néznek ki belőlem, néha én is meglepődök:O)


És van rá 1-1.5 hónapom, azalatt kellene fogynom és növelnem az állóképeségem: Fekvötámasz, ingafutás, fölülés,hasonfekvés törzs emelés, és ami kevébé megy: kötél mászás, ezzel kapcsolatban szeretnék tippeket, ötleteket, köszönöm.


2009. dec. 8. 17:41
 1/2 anonim válasza:

Jó irányba mész,de próbáld meg a gyors intenzív mozgást.

pl.:-helyben futás, gyorsan fél perc-

-15 fekvőtámasz-

-megint futás-

-15 bicska felülés, és így tovább.

Ha van box zsákod, pár perc intenzív zsákolástól is kidöglik az ember. És természetesen a futás, időre.(nem kocogás).

2009. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én vegyi tetem a küzdősportokat meg mindig is szívós voltam van egy két ismerősöm aki táj bokszol ,wingcsung meg karate azt vegyi tetem edzéseiket és úgy nyomom kérdezték is hogy csinálom és nem járok kondiba se! rengeteg rúgás gyakorlat ütés has és nyújtás fekvőtámasz nem jött be:D valami küzdő sportot ajánlok hobbi szinten de csak azt amit téged érdekel de lehetsz otthon is találékony!
2009. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!