Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horvát országban van H1N1?

Horvát országban van H1N1?

Figyelt kérdés
Megyünk Karácsonyra haza,és a férjem elszeretne menni a testvéreihez horvátországba....
2009. dec. 9. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Egész Európában van. Csak hiszti nincs sehol ekkora mint nálunk.
2009. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, ők nem engedték be a határon, elvették az útlevelét :)

Viccen kívül: természetesen már mindenhol van, az, hogy elkapd kb. ugyanolyan valószínű, mint itthon.

2009. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az unokám hónapok óta járja Európát Münchentől a déli országokig.Kamionos,alig van itthon,de sehol nem téma a H1N1,és nincs ekkora hiszti,mint nálunk.Egyetlen kam ionos sem beteg,pedig ők a higiéniával sem tudnak mindig törődni,és sok emberrel kerülnek kapcsolatba.Menjetek nyugodtan.
2009. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom,hogy otthon nagy a "hiszti" miatta.Mink Németországban lakunk....Itt ma´r meg sem említik kb.1 hónapja.......

Csak otthonról annyi mindent hallani paráztatják a kismamákat.Én is az vagyok.27 hetes.+22 hónapos kislány anyukája.

A férjem menne Horvátországaba testvéreihez.Èn a szüleimmel maradok a lányommal.Ezért kérdezem.

2009. dec. 9. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod, el kell adni azt a baszott sok védőoltást.
2009. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!