Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap diszkóban voltam, Zúg...

Tegnap diszkóban voltam, Zúg és be van dugulva a fülem. Elmúlik?

Figyelt kérdés

Ez elmúlik vagy most komoly hallás károsodást szenvedtem?

Ez csak a bal fülem a jobb az jó.



2014. febr. 15. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig így marad akkor nagyon gyorsan doki, tudnak segíteni, de ha nem kezdenek el kezelni süket is maradhatsz. Valószínűleg abbamarad hétfőig, de azért jó ha tudod, hogy sok diszkóban egyrészt rossz a hangosítás, másrészt túl hangos a zene és ez nagyon komoly károkat tud okozni.
2014. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallok vele rendesen, csak csendben zúg meg dugulás érzet van.
2014. febr. 15. 13:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár amilyen hangosan zúgott, ahhoz képest ez álom, de azért zavaró.
2014. febr. 15. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából csak azt nem értem, hogy miért kell ennyire bömböltetni a zenét minden szórakozóhelyen, ha felére vennék a hangerőt már az is teljesen jó lenne, minden ilyen alkalomtól, károsodik a hallásod, és idősebb korodban ez már nem lesz olyan vicces, mivel magától is elkezd majd romlani.
2014. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érzem is... elég szar. Ezért is nem szeretek ilyen helyekre járni. Most voltam életemben 3. alkalommal. (23 évesen)
2014. febr. 15. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
el fog múlni,de legyél óvatos,mert ha sokszor megtörténik,akkor komoly halláskárosodásod lehet!
2014. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többen így vagyunk vele, ha kijózanodunk.
2014. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!