Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tehetnék az anorexiás...

Mit tehetnék az anorexiás lányommal?

Figyelt kérdés

170centi és 43kg. 14éves.

több mint 1,5éve megy ez..de már nem bírom...

Volt már többször is kórházba...de nem segítettek rajta.

Nagyon kétségbe vagyok esve..és nagyon szomorú vagyok...:((

Pedig most boldognak kéne lennem,mert a 6hónapba vagyok...:(:)

Kérlek segítsetek,hogy mit csináljak vele! Annyira nehéz..


2011. jan. 27. 14:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el pszichológushoz, és keressétek meg az okát, mert biztosan visszavezethető valamire. Megtömni úgysem tudod, mert akkor meg ki fogja hányni. Próbáltál már te beszélni vele?
2011. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Igen,de nem akar menni,én pedig nem akarom ezt a dolgot ráéerőltetni.

Igen beszéltem vele..próbálok tűrelmes lenni...csináltam,hogy együtt elmegyünk vacsizni,de akkor sem evett semmit...:((

2011. jan. 27. 14:06
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha ő nem akarja, akkor nehezen fog menni!

Nemrég volt egy műsor kimondottan ezekről a gyermekekről, ha gondolod hallgasd meg:

[link]


Nagyon nehéz helyzetben vagy, megértelek! De mindenképpen pszichológushoz kell fordulnotok, mert a lányod valami ellen tiltakozik, s ez tükröződik a betegségében!

2011. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel terhes vagy,ezért fontosak a vitaminok,mi lenne ha a lányoddal együtt minden nap többször ennétek együtt gyümölcsöt.Elmondanád neki,h a vitaminok mennyire szükségesek,plusz a gyümölcs ne is hizlal,igy ha csak két gerezd mandarint megenne veled,már haladás lenne.és így tovább...

De nem is értem,h a kórházba semmit nem csináltak vele,eleve egy pszichologus a minimum lett volna.

2011. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Igen tudom.

Köszönöm szépen,megnézem.Hát igen..:(

2011. jan. 27. 14:13
 6/32 A kérdező kommentje:

Hidd el,hogy már mindent próbáltam!

De köszönöm ezt is kipróbálom!:-)

Volt egy pszichológusa a kórházba ,de kezelhetetlen volt,mert nem volt hajlandó beszélni!

Ezértis nem akarom ezt még egyszer ráerőltetni..

2011. jan. 27. 14:16
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj róla fényképet és szembesítsd önmagával, nekem egy volt kolléganőm így tért jó útra. Azt mondta a tükörben nem látta, csak a képeken döbbent rá, hogy hogy néz ki.Budakeszin van ezzel foglalkozó kimondott szanatórium.
2011. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet!

Ha megengedi akkor ezt is megpróbálom!

Köszönöm!!

2011. jan. 27. 16:19
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Egy kicsit úgy tűnik, mintha teljesen Ő lenne a főnök...

A pszichológust igenis jó volna "erőltetni"... Nem játék ez!

Szerintem csak szakember tud(na) segíteni.

Sok erőt és kitartást kívánok!

2011. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
83%

Szerintem csak a barátnőire hallgat egy 14 éves, nemhogy az anyjára! Ha tőlük hallja, hogy ez már beteges, vagy hogy a pasik a kicsit dundibbakat szeretik, biztos jó útra tér...


vagy nem. egy próbát megér.

2011. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!