Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szájmaszkot veszek fel az...

Ha szájmaszkot veszek fel az ciki? kifognak nézni?

Figyelt kérdés
holnap megyek az egészségházba tüdőgondozóba allergia miatt.megvagyok fázva immunrendszerem nulla.nem akarók valami komolyabbat elkapni ezért gondoltam a maszkot.ja mindig rengetegen vannak.
2010. jan. 18. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem te vagy az egyetlen,aki így tesz.szerintem vedd fel nyugodtan.az egészség mindennél fontosabb.

ne érdekeljen,hogy ki hogy néz rád.

2010. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
oda nem ciki, simán utcára kicsit az lenne, de ilyen helyre alap :)
2010. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én voltam pénteken sztk-ba időpontért,kb 10 emberen láttam..senki nem nézett rájuk furán,egyik néni meg is jegyezte,hogy megy vesz ő is...
2010. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

jah,az lemaradt...

plázába melozom,rengeteg kisgyereken látom mostanság maszkot

2010. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem nagyon ciki, viszont teljes mértékben felesleges, hacsak nem speciális, jó drága maszkot veszel. Mert a sima semmire nem jó.
2010. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kiröhögnélek. Szerintem se jó semmire azon kívül, hogy összegyűjti a baktériumokat, vírusokat.
2010. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak oda nem érdemes fel venni, mert gondolj bele, ezek az emberek akik ott állnak, járnak busszal, metróval, tehát sosem tudod, aki máshol rád köhög, nem-e ugyanilyen beteg. Tehát vagy mindenhol hordanám, vagy sehol.
2010. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én itt Pesten egy csomó tizenévest, meg emot is látok ilyen maszkkal, ezek szerint még divatos is, nemhogy ciki lenne. Olyan "elvont" tudod...
2010. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Édesapámhoz az ápolási osztály bizony szájmaszkal mentem be, amikor meg voltam fázva, anélkül be sem engedtek volna a nővérek. Egyáltalán nem ciki. Főleg kórházban. Amikor meg hazaérsz alaposan mossál kezet.
2010. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egészségügyi maszkot vegyél!
2010. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!