Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket érdekelnének...

Anyukák! Titeket érdekelnének természetes vitaminok, és ásványi anyagok, akkor is ha azt MLM rendszerű cég forgalmazza?

Figyelt kérdés

OÉTI által bevizsgált készítmények, mégis azt látom hogy sokan megrémülnek és teljesen elzárkóznak amiatt hogy így árulják.

Miért? Kíváncsi lennék a véleményeitekre, amit előre köszönök!


2014. febr. 20. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Mert ez a rendszer ismerősök zaklatásán keresztül működik, és az agyamra megy, áruljanak bármit.
2014. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amivel én találkoztam, ott csak kaptam egy katalógust és ha kellett rendeltem, ha nem akkor sem történt semmi.
2014. febr. 20. 12:47
 3/4 anonim válasza:
Mert az, hogy OÉTI által bevizsgált valami, a világon abszolút semmit nem jelent. Nálunk az orvosban sok az orvos (a férjem is többek között), és míg tőlük nem hallottam ezekről a cégekről azt, amit, addig én csak a "nem érdekel" kategóriát erősítettem. De anyum pl. árult is ilyeneket, és mióta a férjemmel is kommunikált ezekről, ő is leszokott róla. Hogy miért? Ingadozó hatóanyagtartalom, hamis összetevő lista (derült már ki sajnos bizonyos termékekről), klinikum által nem bizonyított efficiencia, és a többi sorban.
2014. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetes vitamin az, amit vitamin tartalmú táplálékkal megeszek. Számomra bármilyen készítmény amit "csak be kell venni" mind szintetikus.

Napjainkban irtó nagy piaca van a gyógyszeriparnak, hatalmas pénzek vannak belőle... Internetről meg katalógusból meg soha életemben nem rendelnék gyógyszert vagy gyógyhatású készítményt. Bizonytalan hatásúak, változó hatóanyagtartalmúak lehetnek.

2014. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!