Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert olyan termeszetes, hogy...

Miert olyan termeszetes, hogy a no gyereket vallal?

Figyelt kérdés

A kerdesem nem provokacio, tenyleg szeretnem megerteni,hogy ez miert eletcelja sok nonek, vagyis 90%-uknak.

Amikor olyanokat latok,hogy azert akar koran ferjhez menni, mert koran akar gyereket vallalni, akkor felmerul a kerdes bennem, hogy miert akarja ezt olyan nagyon?

En elvaltam a ferjemtol, aki szinten csak azert akart gyereket, mert azt hitte, hogy akkor mellette maradok, es 36 evesen meg most is azt gondolom,hogy inkabb vagyok egyedul amig meg nem talalom az ertelmet ennek.

A szaporodas, hogy legyen aki eltart oregkoromban nem megfelelo indokok szamomra, de kivancsi lennek, hogy mas nok, hogy gondolkodnak errol.

Miert akartatok gyereket? Oszinten!


2013. dec. 18. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más a terve. Ennyi nem kell ebbe semmit belemagyarázni.
2013. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert vágytam rá. Ennyire egyszerűen
2013. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam. Aztán teherbe estem. Ő már ovis, tudom, volt időm megtapasztalni, hogy mennyi örömet tudnak adni. Szóval szeretnék még néhányszor babázni, meg gyereket nevelni.
2013. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En uresnek ereztem az eletemet. Valamiert ugy ereztem nem teljes. Nekem valahogy nem volt eleg az, hogy kettesben szepen eleldegelunk a csendes kis otthonunkba.


A baratnom pl. azert vallat gyereket mert tudta, hogy ha nem teszi akkor kesobb megbanja es keso lesz mert az ido nem fordithato vissza. Most van itt az ideje vagy orokre elveszti a lehetoseget. Innen is latszik, hogy mindenkinel mas az ok.

2013. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyszerüen ösztön érzem hogy semmi másra nem vágyok jobban mint erre. A legtöbb emberben ez van ha nem igy lenne kihalna az emberiség.
2013. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy az átlag ember vállal, és akar, elég szomorú hogy így gondolod. Nyilván a szóbeli kommunikációs visszafejlődés, média, stb. hatása, hogy a párkapcsolatok egyre kevésbé működnek, ez egy dolog. De hogy miért természetes hogy egy nő gyereket vállal??? Hát számomra például azért mert nincs nagyobb érték mint a család, ez az egyetlen, amelyet nem vehetsz meg pénzen!!!!! Minden más pótolható. És azért ne feledkezzünk meg arról sem, hogy ha nem vállalnánk gyereket, év ezredek óta, megnézhetnéd hol lennél :) sehol.
2013. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hugom azért nem vállal, mert azt mondja nem akar csak magának szülni,főleg nem 70000Ft-os fizetésre, mert bár sok éve együtt él valakivel, a párja nem akar, nem szereti a gyerekeket. Én nagyon vágytam rá, mindig nagy családot szerettem volna, ezért ért véget egy 10 éves kapcsolatom is. A sors fintora, hogy a mostanival csak lombikkal lehetett babánk, de én ezt is bevállaltam, pedig nem nálam volt a "hiba", mert ennyire szeretem a kedvesem, hogy megajándékozzam egy vagy remélhetőleg több gyermekkel. Mert ez ajándék, aki nem így fogja fel, az tényleg ne vállaljon, mert nem mindenki egyforma.
2013. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Julie S ***** válasza:
28 évesen már rengeteg dolgon túl voltam. A gyerekvállalás viszont egy új kaland. És tök jó érzés az, hogy felnevelhetek egy új kis embert, akinek a legjobb tudásom szerint segíthetem az életben való boldogulását. Jó érzés szeretetet adni és kapni. És valójában az egész szaporodás ösztönös, csak mi emberek szeretünk mindenen agyalni és azt hinni, hogy tudatosan irányítjuk az életünket... :P
2013. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2013. dec. 18. 23:34
 10/11 anonim ***** válasza:

"A szaporodas, hogy legyen aki eltart oregkoromban nem megfelelo indokok szamomra"


Számomra sem. De az emberek 90%-ának az. A fajfenntartás ösztöne erős.

2013. dec. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!