Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legkomolyabb...

Mi volt eddig a legkomolyabb sérülésed?

Figyelt kérdés

2009. dec. 10. 17:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hátratört a kisujjam, mert a (volt) fogyatékos osztályomban állat módjára dobták a labdát. Nem is áll egyenesen és meg szokott fájdulni amikor front van.
2009. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kétéves koromban ráestem a földön levő forró rezsóra. A műszálas harisnyám meg beleégett a bőrömbe, nagyon durva volt, a doki szó szerint elevenen megnyúzott, mert azt mondták, hogy ha nem szedik ki a beleégett nylont akkor meg fog látszódni a helye örökre! Kiszedte, és ma már nincs semmi nyoma! Mázli!
2009. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen olyan púpom lett attól hogy biciklivel eltanyáltam mint a Tom és Jerrybe amikor fejbe vágják egymást:D ezzel még csak az vetekedhet hogy 4-6 évesen megfogtam a vasalót:)
2009. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
várj! még eszembe jutott valami! bátyámmal hülyéskedtünk ami veszekedésbe fajult át utána úgy lefejeltem a bátyám térdét hogy az orrom csak úgy vérzett! (most hogy jobban visszagondolok lehet ezért ilyen ferde most az orrom...)
2009. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok azaz orvérzéses válaszoló nah mind1 is eszembe jutott h még az is komoly volt amikor ráültem véletlen a forró hajvasalóra mer én okos az ágyamra tettem nah annak a nyoma a combomon évekig megláccot..:S
2009. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Elvagtam az ujjam es verzett az orrom. Ennel komolyabb nem jut eszembe:)
2009. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%

kiskoromba vmitől úgy elkezdett vérezni az orrom nem tom mitől,hogy kórházba voltam kb.1 hetet,aztán megmarkoltam a hajsütővasat,aztán agyrászkódással voltam kórházba vagy 3x,aztán görkorival sikerült úgy eltörni a lábamat,hogy műteni kellett,2db titánium szöget szúrtak végéig az egész combomon keresztül-.-(aztán ki is kellett venni),meg 1x feleszakitotta a bokámat a bicikliküllő(17cmes varrat-.-),nemrég pár hónapja úgy elestem,hogy sikerült 3 ujjamat eltörni,de nem lett végülis komolyabb bajom!!

és még egészbe vagyok:)

2009. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Valaki egy tut tett a szekre allitva es beleultem!meg egy 4centis faszalka bele allt a tenyerembe, ugy,hogy a husomba es vizszintesen es beletort

kisem lehetett nyomni,ugy fajt,erzestelenito injekcio utan kihuztak 17eves voltam iszonyatosan bogtem,utana 1 honapja csontig beleallt a csontozokes a kozepso ujjbegyembe...egyszer oriasit estem bicajjal mert az elso kereke belement az egyik lefolyosavba amit nem lattam es atestem a cangamon!de erdekes mododn nem tort el a lbam nagyon erosek es vastagok a csontjaim 21/L

2009. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

mandula kivétel. már se orr se garat nincs meg és ennek nagyon örülök, mert csak a gond volt velük :D

21/L

2009. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok baleset ért már. De a legsúlyosabb nyáron volt (júniusban) amikor épp főztem (egyedül voltam otthon) tejbegrízt:) és beletenyereltem az égő gáztűzhelybe, tudjátok amire kell tenni a lábast stb. nem tudom h h hívják, szóval az égő gáztűzhelyre és azonnal kórház, bőrátültetés stb. Leszedtek a combomról bőrt és azt tedték a tenyeremre, undorítóan néz ki még mindig a kezem:S 16L
2009. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!