Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy pszichológusnak mi a...

Egy pszichológusnak mi a reakciója ha valaki beismeri h öngyilkos akar lenni? Vagy például a bulimia? Nem gondolja h na egy másik.

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gondolja,de ezt olyan értelemben teszi,hogy tudja ennek valami oka van és segíteni kell az illetőn.
2014. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont a legutóbbi alkalommal közöltem vele, hogy meg akarok halni. Mire Ő csak annyit mondott, hogy "gondoltam, hogy ezt akarja mondani". Egyébként rendes volt, megadta a számát, hogy hívjam, ha nagyon ki vagyok meg ilyenek. Igazából nem volt már időnk erről beszélni, mert az utolsó percekben mondtam el ezt. De őszintén nem is akarok erről beszélni vele. Szóval kíváncsi vagyok, hogy mi lesz holnap (akkor megyek megint), hogy fel hozza-e vagy sem. Lehet már el is felejtett, mert ez kb. 3 hete történt.
2014. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!