Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás a bőröm valamire?...

Allergiás a bőröm valamire? Esetleg ételallergia?

Figyelt kérdés
Nagyon viszlet a bőrőm a testemen mindenhol, éjszaka, nappal majd meg veszek, mintha mászkálna rajtam valami, nagyon viszket. Pici piros kiütések vannak rajtam leginkább a kezeimen, de fájó, viszlető, méhcsípés kategóriájúak is, ezek sok helyen... Kutyám, macskám nincs, macskát csak nagyon minimális szinten simogatok. Ápolt vagyok, nincs kosz a lakásban, az ágyneműm tiszta..mi lehet ez? (már egyszer nemrég előfordult ilyen)
2014. márc. 1. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Éjszaka érzed h mászkál rajtad valami vagy nappal is? Lehet pl ágyi poloska. Lehet írtották nálatok, de nem szakszerűen és hamar visszajöttek hajtásokból stb. (Ez nem függ össze az ápoltsággal vagy a kosszal)


Allergiás kiütések lehetnek pl valamilyen étel után amit ettél. Új virágtól, parfümtől, mosópor, öblítő, nap, bogár, víz, szinte bármi. Leginkább viszkető lenne nem méhcsípés szerű fájó. Orvoshoz, esetleg bőrgyógyászhoz érdemes lenne elmenned .

2014. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!