Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » (összetett kérdés) Miért...

(összetett kérdés) Miért alszom négy órákat?

Figyelt kérdés

Este már meg sem próbálok korán elaludni, többnyire valami hasznossal ütöm el az időt. Hajnal háromtól hétig alszom. Reggel azonnal felkelek, később sem vagyok fáradt. Kávét nem fogyasztok, lelki oka nincs. Miért érződik elégnek ennyi alvás (holott nem kéne)?

18/F



2014. márc. 3. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen embert (s hallottam egy másik ilyenről), bár ő 3 órát aludt, évtizedeken át. Amikor már napok óta semmit sem aludt, akkor kicsit fáradtan tűnt (kb. mint én hajlani 9-kor, 8 óra alvás után). Nem tudom, mi lehet a hátulütője, de irigylem az ilyen embereket. Én sajnálom az időt sok alvásra, főleg, hogy pokolian fáradtan és nehezen kelek és délelőtt semmi agyam...

Remélem, valaki válaszolni tud, engem is érdekel, miért vannak ilyenek.

2014. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, írjatok!
2014. márc. 3. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a másik véglet, nálam a 12 óra sem lehetetlen ha úgy van, gondolom embertől függ, ki mennyit szeret és mennyi elég neki.
2014. márc. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak 4 órákat alszok,ugyanezek a tünetek (21-kor feküdtem és már 1 óta fenn vagyok:)Szerintem nem gáz,mivel nem vagyunk kidőlve sőt még energikusabb vagyok,mint a kollégáim.


30/F

2014. márc. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!