Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Összetett probléma.

Mi van velem? Összetett probléma.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, fiú.

Mostanában szorongok, aggódok magam miatt.

Két éve rendszeresen más személyeknek adom ki magam, az internet segítségével. Sajnos olyan pontra értem ahonnan szerintem nincs nagyon visszaút. Függő lettem, nem tudok leállni a hazugságokkal. Ez végülis annyira nem zavarna.

De a probléma az, hogy elhiszem, hogy azok a személyek léteznek. Volt, hogy lánynak adtam ki magam, viccből. De ez bennem valahogy megmaradt, és nem tudok elszakadni ezektől. De nem csak pár személyiségről van szó, hanem már legalább 10ről, és ezek kapcsolódnak egymáshoz.

Ki szeretném zárni végleg ezeket a dolgokat a fejemből, de megy.

Össze-visszaságok szoktak csak úgy bevillanni, néha nem tudom, hogy ki vagyok. Már nem tudom, hogy kinek a fejével gondolkodok.

Leírni se tudom a problémám, pedig olvastam már a neten valami tanácsot, de egyszerűen semmi.

Mostanában nagyon rossz a hangulatom, legszívesebben valami kárt csinálnék magammal. Semmihez sincs kedvem, tanulni se szoktam már, ez meg is látszik. Kedvetlen vagyok.

Menjek orvoshoz? Szedjek gyógyszer? Mit csináljak?


2013. okt. 30. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi történt két éve? Miért kezdted el másnak kiadni magad?

Írtad, hogy már nem szoktál tanulni. Régen milyen voltál? Mit szerettél csinálni?

2013. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

WoW

Így hirtelen elolvasva ezt a kis mondókát nekem rögtön a többszörös skizofrénia ugrott be de fogalmam sincs, hogy van-e ilyen vagy valami személyiség problémád van nem tudom nem vagyok pszichológus de mindenesetre érdekes egy figura lehetsz! Mindenki hazudik mindig kicsiket, nagyokat ezzel nincs gond mivel az életünk része! De ez a másnak adom ki magam és bele is éled magad hát szerintem keress fel egy jó orvost először menj el egy jó neurológushoz hátha van valami kis gikszer az agyaddal vagy valami lelki dologról van szó ami mélyen gyökerezik benned! Mindenestre ha nem akarsz szenvedni akkor ORVOS azonnal!!!

2013. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régen imádtam rajzolni, olvasni, festeni, zongorázni. De ma már ezekből semmi sem maradt. Nem tudtam egy időben elfogadni magam(nem nézek ki valami jól), sokan piszkáltak is, de szerencsére már nem. Semmi olyan nagy trauma nem ért ami valóságos is lenne.
2013. okt. 30. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok!

Csajozz be! Ha jól megmogyoróznak akkor észhez térsz és nem lesz időd azon gondolkozni, hogy mi nyomja a lelked!

2013. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Keredd meg onmagadat. Ulj le gondolkodni, hogy regen mit szerettel csinalni, milyen volt az eleted, kik voltak a barataid. Probalj gondolkodni magadrol es ne a kitalalt szemelyekrol.

Szerintem tobbet soha ne hasznald tobbet azokat az oldalakat, ahol kiattad magad masnak. Probald meg figyelmen kivul hagyni. Majd idovel elhomalyosodnak ezek a dolgok es megtalalod onmagad.

Tudom, hogy milyen jo mas szemelynek ki adni magadat, regebben en is csinaltam ilyet de utana letoroltem magam. Tudom, hogy annyira is bele lehet merulni, mint ahogy te vagy most...de nem kell megilyedned. Probalj meg TE felregisztralni valahova es csak magaddal foglalkozz, magadrol irj. Azok a szemelyek amiknek kiadod magad, valahol legbelul te vagy...a te vagyaid, almaid.. .

2013. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is mellőzd az internetet, legalábbis egy darabig, hogy rátalálj önmagadra. Keress más elfoglaltságot, sportolj, vagy segíts a szüleidnek, menj bulizni, csajozni.
2013. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet ?Elmentél orvoshoz?
2013. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!