Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több hónap táppénz után mikor...

Több hónap táppénz után mikor kapok újból teljes fizetést?

Figyelt kérdés
Októbertől január 27-ig táppénzen voltam gerincsérv műtét, s utána rehabilitáció miatt. Január 27 óta már folyamatosan dolgozom. Ma kaptam meg a fizetésemet, ami még mindig nem teljes, sőt a fizetésem fele. Esetleg valaki el tudná magyarázni, hogy a ledolgozott februári hónapra miért nem kaptam teljes fizetést, vagy várhatóan mikor fogok újból rendes fizetés kapni, mert nem erre számítottam és nem értem, hogy hogy kell ezt számolni és máshol sem találtam erre vonatkozó leírást? Köszönöm előre is a felvilágosítást!

2014. márc. 4. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a februárt már végig dolgoztad, akkor ott teljes hónapot kellett hogy kapjál, hacsak azt nem számolod, hogy a február az rövid hónap.

Kérdezz rá a bérszámfejtőnél.

2014. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valami nem stimmel az elszámolásban ... ha februárban végig dolgoztál, akkor teljes bért kellett volna kapnod ... irány a bérelszámolás
2014. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!