Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy szőrösödik...

Miért lehet az hogy szőrösödik a hasam, mellbimbóm?

Figyelt kérdés
hormonális probléma? ha igen, mi és hogy lehet tenni ellene? 17/L

#has #mellbimbó #szőrösödő
2014. márc. 5. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szoros. Van akinek sotetebb es surubb mint masoknak. Egyen krdese.
2014. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha erősen szőrösödik, és sötétebb színű szőrszálaid vannak, akkor irány az endokrinológus.
2014. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mar nem azert de ha fekete haju es egyebkent is sotet boru, akkor milyen szinu lenne a szorzete ha nem sotet??
2014. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hirsutizmus lehet, amit többféle hormonális probléma kiválthat. Irány az endokrinológus :)
2014. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szőke a hajam, fehér bőrű vagyok, és soha se volt különösebben dús szőrzetem sehol, most meg... amúgy köszi a válaszokat valószínűleg akkor irány az orvos :P
2014. márc. 5. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos h nincs semmi bajod. Persze nem tudom mekkora szorrol beszelunk. De valszeg az orvos csak megmosolyog.
2014. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológushoz, mert csak ő mondhat biztosat.
2014. márc. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szőrös a hasam,nem csak úgy pár pihés szál,hanem rendesen,mint a pasiknak.Semmi hormonális bajom nincs,csak ilyen alkat vagyok. A lábam valami iszonyatosan szőrös,ez van.
2014. márc. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!