Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 26 órája szívtam Herbál -t...

26 órája szívtam Herbál -t mikor múlik el a hatása?

Figyelt kérdés
csak egy ici picit szívtam bele egy ilyen cigibe kb 1 dl levegővel vagy még annyi se szinte azonnal ki köhögtem kb először nem éreztem semmi furcsát csak kb 10 perccel rá annyit vettem észre hogy mindenki össze vissza beszél (nem szívtak) és minden ismétlődik meg hullámzik a látvány meg dezsavű érzésem volt meg elég erősen torzult az idő érzékelésem de azt hittem 3-4 óra alatt ki jön belőlem de már több mint egy nap eltelt és szinte pánik szerűen rám törnek ezek az érzések mikor múlik el? vagy mit lehet tenni ellene ? mondjuk vettem be máj védőt pár különböző vitamint meg sok vizet ittam de még semmi :S nem merek el aludni se mert félek álmomban le áll szívem és már 1 napja nem aludtam :S mit tegyek?

2014. márc. 8. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Már csak a fáradságot érzed, attól produkálod a tüneteket.

Meg rá is paráztál.


Tusolj le szépen és menj aludni.

Minden rendben lesz.

De előtte igyál még egy pohár vizet.

2014. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Herbál??? Ha olyasmi mint a marihuána, akkor gondolom vízben oldódik, igyál sok teát, vízet, de egy hét is lehet amig kiürül a szervezetedből. De lehet pszichésen ráálltál, s úgy maradsz. :)
2014. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami egyéb baj lehet a háttérben. A herbálnak max olyan 20 percig lehet hatása.. vagy mást kaptál, csak azt mondták rá, hogy herbál.
2014. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

azt ugye tudod hogy ez nem természetes szer, hanem teljesen szintetikus attól hogy növénybe áztatják?

nem tudom mi van benne, de valószínűleg a nyugtatótól el fog múlni. aztán legközelebb gondold meg mit szívsz.

2014. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a + :D "De lehet pszichésen ráálltál, s úgy maradsz. :)" ezt hogy érted ? büdös életbe se jövök le róla azt hogy? o.o
2014. márc. 8. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
De lejössz.:) Egy ismerősömnél volt anno a mariskával, beparázott mikor szívta, rajtamaradt az anyagon, (napokig rosszul volt, hallucinált, félt, stb), elment pszichiáterhez, ő tanácsolta a rengeteg folyadékot, mert az átmossa, és egy hét alatt rendbe jött. De soha többé nem probálta a füvet. No para!
2014. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
erre mondják hogy ráparáztál. nyugodj le, nincs olyan hogy nem jössz le róla soha.
2014. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hűha most kb fél órája volt egy rohamom amit péntek este éreztem nagyon rossz volt :S remélem minél előbb ki jön belőlem.
2014. márc. 10. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!