Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 0.6 mmol/l -t jelez ki a...

0.6 mmol/l -t jelez ki a vércukor mérő. Mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi pontosítok 0.6 mmol/l ALATTI vércukor eredményt ír ki a mérő, mit jelent? Baj van?
2014. márc. 12. 12:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy rossz a vércukormérő, vagy nagyon alacsony a vércukorszinted, vagy rosszul mérte.
2014. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen értékkel már elvileg be kellett volna kómáznia...valószinűleg a mérővel van a gond, vagy nem megfelelőek voltak a körülmények.Milyen tipusu a mérő?
2014. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy rosszul? Nekem is mértek (nem egyszer) ilyen alacsonyat de nagyon rosszul voltam, ájulás szélén voltam, elsötétült előttem minden, nem láttam semmit, nem volt erőm, leizzadtam, hallottam amit mondanak de nem tudtam válaszolni! Volt,hogy alacsony volt,hogy a gép azt lejezte,hogy mérhetetlen!
2014. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a mérővel szerintem nem lehet gond. Alig használt, gyorsan megmértük a szüleimét is szép, normális értéket adott. Többször is néztük. Ami jellemzőbb inkább a fáradság és álmosság.
2014. márc. 12. 13:38
 6/6 A kérdező kommentje:
a mérő fajtája Accu-Chek® Active
2014. márc. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!