Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeles időtől rossz közérzet?

Szeles időtől rossz közérzet?

Figyelt kérdés
Van még itt olyan, aki teljesen ki van ütve ettől a szeles időjárástól? Lehet ellene valamit tenni? Edzeni akartam, de úgy érzem, hogy muszáj elhalasztanom, mert annyira rosszul érzem magam. Egyáltalán mi az oka ennek a jelenségnek?

2014. márc. 17. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokan rosszul vannak szeles időben, ez is frontérzékenység tünete, de olvasd el mit ír a Meteo Klinika:

[link]

2014. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszi. Ezt én is láttam, de azt írják, hogy csak holnapra lesz jobb, én meg már örülnék ha ma is tudnék tenni valamit, hogy jobban érezzem magam :)
2014. márc. 17. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van ma, amit írtál, rossz közérzet, fáradtság.
2014. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem fáj és kissé idegesnek érzem magam.
2014. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre attól jobb kicsit, ha kint vagyok a friss levegőn. Kicsit ellentmondásos, de ha kiállok a szélbe akkor enyhül valamennyire :)
2014. márc. 17. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvosmeteorológia is ezt írja:

"Bár front még nem ér el bennünket, a magasban zajló melegedés miatt a melegfrontokkal járó tünetek megjelenésére kell számítani. Sokaknál előfordulhat fejfájás, migrén, fáradékonyság, levertség. Az esetleges alvási zavaroknak, szédülésnek is lehetnek légköri okai. A megszokottnál hosszabb lesz a reakcióidő. "


Plusz tavaszi fáradtság, magas porkoncentráció, mind-mind oka lehet a levertségnek, rosszullétnek.


Legjobb szerintem is a friss levegő, sok folyadék, most már a nap is süt, az is jó hatással van.

2014. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is rosszul szoktam lenni a szeles időtől. Sokszor hasítóan fáj ilyenkor a fejem, általánosan rossz közérzet, gyakran szédülés, mérhetetlen fáradtság, erős koncentráció képesség tipikus szokott lenni. Úgy érzem nekem is jobb, ha a természetben vagyok ilyenkor, bent lakásban még jobb fáj. De néha meg pont az a jó hogy fekszem és próbálok aludni.
2014. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!