Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hazudnak az orvosok,...

Miért hazudnak az orvosok, miért ködösítenek?

Figyelt kérdés
Tegnap egy psychiátriáról 9 napja szabadult beteg megölt két embert Salgótarjánban. Egy másik szájbadobta egy szoborral az olasz kormányfőt. Nemrég egy pécsi gyógyszerészhallgató agyonlőtte egyik társát, többeket megsebesített. Miért nem ismerik be végre az orvosok, hogy ezeket a betegeket nem lehet a mai módszerekkel meggyógyitani? Hogy másféle kezeléseket kellene alkalmazni. Örkös félelelemben kell élniük azoknak a családtagoknak, amelyekben psychiátriai betegek élnek? Ki védi meg őket?
2009. dec. 15. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Én inkább félek a helyesen írni képtelen,paranoiás emberektől.
2009. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Milyen másféléket? Tarot kártya, sámándob?
2009. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

igen már megint......hol marad a gyáva pszichológusok kifejezés???

Ha nem tetszik végezz el egy orvosit aztán találj ki egy új gyógymódot....esetleg egy jogi egyetem aztán lehet beajánlani a tv. módosítást.

2009. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idézlek: "Miért nem ismerik be végre az orvosok, hogy ezeket a betegeket nem lehet a mai módszerekkel meggyógyitani?" Dehogynem ismerik be, de jelen pillanatban NINCS olyan metodus, amivel pl egy skizofrént teljesen meg lehetne gyogyitani...Az, hogy ki védi meg a csaladtagokat, az jo kérdés...Lehet, nem lenne rossz megoldas, ha az allandoan nyilo maganklinikak, plasztikai sebészetek mellé létrehoznanak par pszichiatriai kozpontot is.
2009. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miután bezárták az opnit, mit vártok?
2009. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első! Te most tényleg abba a hiányzó "ö" betűbe kötsz bele ahelyett, hogy valami értelmeset mondanál? Ami mellesleg nem is helyesírási hiba...


A válaszokból apátiát érzek. Azt a gondolatot, hogy jól van így, ahogy van. Talán azt is: féljen, akinek van ilyen beteg hozzátartozója, a többieknek semmi köze hozzá.

2009. dec. 15. 19:38
 7/9 A kérdező kommentje:
19.36! És oda mennének a gazdag betegek. A többi meg mehetne a lecsóba, vagyis oda, ahol ma is zömével vannak: az utcára!
2009. dec. 15. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A 19. 36-os vagyok.;természetesen àllami fenntartàsu intézményre gondoltam..( jo, tudom, utopia :))Sajnos még jo pàr pécsi, salgotarjàni esetnek kell megtorténnie, hogy ràjojjenek, szukség volna egy ilyen lépésre..


Azért a milànoi dom hozzàdobàsa Berlusconihoz igen vicces kis eset volt, :D :D :D

2009. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok csak akkor tudnak gyógyítani, ha hagyják őket. Most Magyarországon úgymond nincs pénz a gyógyításra, ezért nem tudják rendesen ellátni a betegeket.
2009. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!