Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnézium tabletta szedésétől...

Magnézium tabletta szedésétől lehet görcsös hasfájásom?

Figyelt kérdés

Már nagyjából két hete szedek naponta egy tablettányi Béres MG +B6 tablettát C vitaminnal együtt. Nem lépem túl a napi adagot, csak egyet, ha elfelejtem bevenni, akkor sem duplázom a következő adagot. Eddig nem volt semmi baj, nem éreztem mellékhatást, ma viszont eszméletlenül görcsölt a hasam, és szeretném azt hinni, hogy attól volt. Délelőtt nem ettem túl sok mindent, bár ez a szokásos mennyiség volt (abonett, müzliszelet), és így tulajdonképpen éhgyomorra vettem be a tablettát.


A görcsölés nem folyamatos, elő-előjön, de olyankor erős, szinte már hányingerem van tőle, annyira fáj.


Okozhatta ezt a magnézium? Úgy olvastam, van egy ilyenfajta mellékhatása.



2014. márc. 18. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8: óriási tévedésben vagy, egész életemben emberekkel foglalkoztam, de mindegy.
2014. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 acelsziv ***** válasza:
11: Az, hogy temeted esetleg őrzöd őket még nem jelenti azt hogy ismered is az embereket. Márpedig egy kiugratást nem tudsz megkülönböztetni egy kárálástól.
2014. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondom: mindegy. Nem vagy te nekem senkim, hogy győzködjelek, és nem fáj nekem, ha hülyeségeket gondolsz vagy irkálsz. Jó éjszakát.
2014. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!