Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvesztettem az életemben...

Elvesztettem az életemben minden motivációmat, semmiben nem lelem lassan örömömet, hogyan térhetek vissza? Hasonlót éltetek már át?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,egész életemben a szüleim pénzeltek,persze nem luxusra kell gondolni,de jó körülményeket biztosítottak nekem,rossz gyerekkori emlékeim vannak,általános iskolából pár megaláztatás,középiskolában úgy szintén akadt egy pár ilyen...valahogy középsuliban kezdődött,hogy nem tanultam ..teltek a napok úgy,hogy semmit nem tanultam,inkább tv,net,esetleg olvasás,elmentem futni..később ezt a sportot felváltotta az evés,ma vettem észre,hogy van hasam,hájas hasam..elvesztem,belenézek a tükörbe ez bizony nem én vagyok. Ülök otthon egész nap és semmi hiányérzetem nincs,elnetezek, lusta vagyok mindenhez. Pedig tanulnom kéne...munkát keresni kellene...de sehol semmi..
2014. márc. 20. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne add fel, mindannyionknak vannak ilyen idoszakai.

En is atestem ezeken, mindig sikerult megujulni es tulelni a helyzeteket. A legradikalisabb az volt amikor elhagytuk a szulofoldunket es azota sokkal konnyebb az eletunk es boldogabbak a mindennapjaink.

Nezd meg a kovetkezo filmet nehanyszor es gondolkozz el milyen sok fantasztikus lehetoseg varhat rad az eletben:

[link]

2014. márc. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked!

Annyira szeretném ,ha ez nem folytatódna tovább,de annyira nehéz tenni.Tenni a dolgom.Sokkal könnyebb feküdni egész nap,bár estére mindig szörnyű lelkiismeret-furdalásom lesz,azért mert vannak álmaim és tudom,ha így folytatom nem lesz belőle semmi..

Elkezdtem egy könyvet olvasni és annak hatására nagyon motivált lettem,de amikor abbahagytam az olvasást stb,megint motiválatlan lettem..

2014. márc. 21. 09:19
 3/3 anonim válasza:
én ilyenkor el szoktam menni night klubba ;) aztán másnap mondjuk mégrosszabb :O
2014. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!