Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukámmal mindin rendben van?

Anyukámmal mindin rendben van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi az oka annak, hogy néha Anyukámat hallom magában beszélni. Már rá kérdeztem, csak a dalszövegeket tanulja (mert énekel). De sokszor csak susmorog! A nővérem már külföldiül is hallotta (valószínüleg ilyenkor tényleg dalszöveget tanul). Azt is mondta már, hogy azt gyakorolja, mit fog mondani egyes embereknek. Ugye nem kell félnem, hogy valami probléma van? Igaz, néha én is beszélek magamban. De szerintem minden ember. Mit gondoltok? Köszönöm a válaszokat!!
2009. dec. 16. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
És mindig ilyen volt, vagy csak nemrég csinálja?
2009. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az anyámnak sajnos így kezdődött. Mostmár nagyon súlyosan paranoiás. De ne aggódj, nem feltétlenül jelenti ezt.

Majd meglátod a viselkedésén is ha gond lesz. Ez nem feltétlenül jelenti, hogy baj van.

2009. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem mindin, hanem minden. Én fél éve vettem észre. Aggódok érte, de úgy érzem, nem kéna, csak a falra festem az ördögöt... Köszönöm a válaszokat, még, ha tudtok, írjatok!
2009. dec. 16. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a beszédgátlásotok gyenge.
2009. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi az a beszédgátlásosság?
2009. dec. 16. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha én is beszélek magamban. De csak akkor ha egyedül vagyok itthon! :)
2009. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak a dalszövegeket tanulja, akkor nincs gond, lehet most jöt rá, hogy így könnyebben rögzül benne, mint ha magában mondaná. Próbálj meg rájönni, miket mond ilyenkor!

Az is lehet, hogy így magában elmondja, kinek mit fog mondani, ez is teljesen hihető. És hogy miért csak most? Lehet most jött rá, hogy így könnyebb lesz élesben beszélnie.

2009. dec. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként azt mondta, hogy sokszor elmondja magában, mit mondana egy másik embernek. És el is hiszem neki.
2009. dec. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!