Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok lehetseges...

Ti mit gondoltok lehetseges olyan hogy a viztol hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Kb.1,5 eve koltoztunk Budapestre es azota intenziven hullik a hajam.mar voltam orvoshoz,a pajzsmirigyem rendben.vervetelre is voltam,az is rendben.mar 2 honapja szedek vitamint plantur 39 hajaktiv kapszulat.semmi nem segit.mar ugy elvagyok keseredve.latszik mar a fejborom...volt valakinek ilyen problemaja?

2014. márc. 21. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nekem is meggyőződésem, hogy a klóros víztől hullik. De nem csak a hajmosástól, hanem amit megiszunk, attól. Vagy pedig az ivóvízben hormon van (a nők által kipisilt fogamzásgátlók), úgy tudom, ezt nem tudják kiszűrni. De ha megnézzük, tény, hogy egyre kevesebb a hajuk a nőknek, már ritkén lehet dús hajkoronát látni, az is paróka.
2014. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak csapvizet iszom, és nem hullik a hajam, szerintem annak más oka van. Voltál fogászaton, hasi ultrahangon is, bőrgyógyásznál?
2014. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fogaszaton nem voltam sem ultrahangon!en jol erzem magam,nincs semmire panaszom csak az hogy hullik a hajam!amugy azert a vizre gondoltam mert voltam videken nemreg es ott mostam hajat es sokkal kevesebb hajat lattam a hajkefen!csapvizet nem iszom Budapesten,mindig veszunk mentes vizet es azt isszuk!
2014. márc. 21. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Még a levegőre is lehet gyanakodni, a kipufogók, stb bocsájthat ki annyi káros anyagot.
2014. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A titokzatos válasza:
Nekem a stressztől hullik a hajam már vagy 5 hónapja.
2014. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!