Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy mély alvó...

Kovács kody kérdése:

Miért van, hogy mély alvó állapotból egyszer csak arra kelek fel, hogy zihálva kapkodom a levegőt, a szívverésem 3x gyorsabban ver mint kellene hiába veszem a levegőt úgy érzem nem jut elég oxigén az agyamba ez miért van?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon el vagyok keseredve 25 éves fiú vagyok tavaly nyár elején alakult ez ki nálam.

egy lezajlási folyamat:


A legmélyebb álmomból egyszer csak arra riadok fel, hogy levegő után kapkodok a szívverésem fel hiperventilál kis szédülésem van mellette hiába veszek levegőt úgy érzem nem bír el jutni az oxigén az agyamba akaratom ellenére úgy érzem, hogy meg fogok fulladni tehát be pániklok nyakon ér ez a dolog közben ezt hiszem! kis idő után megnyugszik a szervezetem és ha mi sem történt volna minden megy tovább! olvastam kerestem ezzel kapcsolatban hasonló történeteket de nem találtam semmi olyasmi hasonló dolgot ami az én betegségemre hasonlítana! legyetek szívesek segítsetek normál tanáccsal! :(


2014. márc. 24. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már fiatal korom óta van ilyen problémám. Főleg ha kimerült vagyok és háton alszom el. A kardiológusom azt mondta, hogy lehet éjszakai pánikrohamtól, vagy pedig valami fejlődési rendellenességtől. Ha oldalt alszom, akkor nincs ilyen. Figyeld meg nálad mikor jön elő? Volt orvos aki Xanaxot javasolt erre.
2014. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!