Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alább felsorolt dolgok...

Az alább felsorolt dolgok közül mit hol tudnék a nagyinak?

Figyelt kérdés

A mamának lenne szüksége vesetálra, oxigénmaszkra, tűre és fecskendőre. Ezeket hol tudom beszerezni-neten kívül?

Előre is köszönöm FELPONTOZOK minden hasznos választ:)



2014. febr. 6. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a háziorvost kellene megkérdezni, hogy hogyan tudnátok beszerezni ezeket, ő biztos pontos tájékoztatást tud adni. Esetleg egy orvosi műszerboltban, gyógyszertárban lehetne utánaérdeklődni.
2014. febr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyászati segédeszköz bolt, de ha van recept, lehet, hogy olcsóbb. Kérdezd meg az orvost.
2014. febr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertár, gyógyászati segédeszköz bolt. De tényleg írasd fel a háziorvossal a zárójelentés alapján.
2014. febr. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írják az előzőek, ráadásul ha valami olyan kellene, ami nem szokványos vagy nincs éppen, akkor meg is tudják rendelni. De mindenképp írasd fel, mert anélkül az ilyesmi sokszor aranyárban van.
2014. febr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hogy tűt és fecskendőt tuti kapsz a gyógyszertárban. A múltkor vettem fecskendőt fillérekért. Valami 30 forint volt, ha jól emlékszem. A másik kettőről sajnos fogalmam sincs, de ahogy az előttem lévők írták, a gyógyászati segédeszköz bolt jó ötletnek tűnik.
2014. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!