Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdszalagsérülés után ha...

Térdszalagsérülés után ha teljesen felépültem nem kell felnem hogy később gond lesz belőle rendszeres sportolás miatt? Illetve szerdán kell visszamennem térdsebészhez, ott mire számítcsak, mit fog mondani, csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom behajlitani a terdem, az orvos a kórházban leszivta a vért (megvolt telve a térdem vérrel) bekötötte, mondta hogy kicsit jegeljem ne mozgássam sokat és szerdán kell visszamennem térdsebészetre. Elvileg valami szalag szakadt el ( oldal vagy keresztszalag). Törés nincs. Nem kell műtéti beavatkozás ugye? Mennyi idő a teljes javulás? Később ha felépültem nem lesz gond vele, nem fog újra kialakulni esetleg durvábban megsérülni? Illetve térdsebesznel mire számítsak? 17/f.
2012. szept. 23. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!