Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajnövés gyorsítására valami...

Hajnövés gyorsítására valami természetes ötlet?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz az esküvőm és a hajam jelenleg a lapockám és a nyakcsigolyám közé ér. de szeretném ha legalább a lapockám közepéig leérne, hogy szép frizurát lehessen csinálni. Olvastam a Bánfi hajszeszről hideget-meleget.

A családunkban édesanyámnak hullott ki a haja gyakorlatilag teljesen. Papámnak sem volt valami sok, és én is találok a fejemen "lyukas" pontokat, e mellett kevés vékony szálú hajam van, ami erősen hullik is.


Belsőleg sok nyügöm bajom van, vashiány, cukorbetegség stb.

Valami ötlet hogy megnőjön addigra a hajam?


2014. ápr. 13. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan gyorsan nem fog nőni, de a vashiányt minimum meg kell szüntetni. Sok A vitamin tartalmú ételt fogyasszál. Ez segíti a szaruképződést.
2014. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vashiányra sok sok májat javasolt az orvosom annó, de minden hétvégén májat eszek a levest meg sem eszem máj nélkül (kivéve a paradicsom tojás meg ilyenek) mégis megmaradt. kisbaba koromban meg felírtak egy gyógyszert amit rendszeresen kihánytam szóval kulcsot szopogattam mamám tanácsára, egy darabig segített de ma már nem hinném hogy hasznát venném
2014. ápr. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!