Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét másodszor felnőtt...

Mandulaműtét másodszor felnőttkorban?

Figyelt kérdés

Első gyermekkoromban volt. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e, ki hogyan élte meg. Javult-e a helyzete a műtét után egészségileg, vagy romlott, esetleg felesleges volt-e.

Állandó problémám van sajnos ezzel a maradvánnyal ami vissza nőtt és már évek óta próbálnak rávenni egy újabb műtétre de nagyon félek tőle. pl.: hogy elvérzek vagy ilyesmi. 36 éves vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm.


2009. dec. 21. 15:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
52%
engem is most mutottek altatassal a Bajcsiba . 19 vok . A mutet jol ment masnap mar kint is voltam es minden letezo szabalyt megszegtem . Emelgettem darabosat ettem hideget meleget . Meleg furdot vettem ,beteg tesom melle fekudtem , foldbol szarmazo gyumolcsot ettem es eddig semmi :-)
2013. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia. Milyen tüneteid voltak?
2016. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Néztem, hogy 2009-ben írtam neked az orrmandula műtétemről. Nos sajnos újra visszanőtt az orrmandulám. Ez lesz a negyedik alkalom, hogy visszanő.

Lassan már rutinos visszajáró leszek.

2016. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hello!


Nekem is visszanőtt, mit mondtak a dokik, mitől van?

2016. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!