Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most a túl magas vagy túl...

Ez most a túl magas vagy túl alacsony vérnyomástól lehetett?

Figyelt kérdés

Szédülés, először csak kis villogó folt a szemem előtt utánna már egészen elmosódott és vibráló látás...

A tünetek a semmiből jöttek, és úgy 15 perc alatt lettek egyre rosszabbak. Mikor lefeküdtem és felpolcoltam a lábam, kb ugyanennyi idő alatt el is múltak.

Mitől lehetett? Mi lehetett ez? Ugye a babának nem ártott? 36.hétben vagyok. Még sose éreztem ilyet.


2010. aug. 7. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Leesett a vérnyomásod vagy a vércukorszinted! Sajna nekem már többször előfordult! Figyelj az étkezésre és a megfelelő folyadékra4 Sajnos sokszor a front is nagy szerepet játszik! Jó tetted, hogy felpóckoltad a lábad! Kellemes babavárást! És ne idegeskedj, ez még nem terhesekkel s gyakran előfordul!
2010. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!