Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van folyton oylan...

Miért van folyton oylan érzésem, hogy nemsokára meg fogok halni-? Talán mert tényleg úgy is lesz? :O nagyon félek :' ( gyötrődöm nem akarok meghalni 13 évesen!

Figyelt kérdés
Kérem a válaszokat! Tényleg van jelentése az előérzetemnek? SOS!!!

2014. ápr. 24. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:

???

Mit érzel pontosan? Vagy csak ilyen hülyeségeken agyalsz és már bebeszélted magadnak...

Nyugi :))

2014. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

pánikbetegség.

Látogass meg egy kedves pszichológust :)

2014. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekes a téma, egyébként tényleg létezik, hogy amikor valaki meghal, előtte megérzi, h "úgy érzem meg fogok halni". Nekem eddig kétszer volt ilyen, de mint látható mindkét esetet túléltem. :)

Az első 2008-ban volt, nagyon magas volt a cukrom (ezt később tudtam meg a kórházban), jól lefogytam, mindig álmos voltam és éreztem h hamarosan meghalok (ezt heteken keresztül éreztem, de a vége felé egyre jobban). Egyre nehezebben bírtam ébren maradni, amikor anyám már bevitetett a kórházba, 35-ös volt a cukrom. Hát az elég magasnak számít, lehet h már azért voltam olyan fáradt mert kómába "akartam" esni. Szerencsére 2 hét alatt teljesen kigyógyultam (egy kis intenzív krómkúra ^^), kórháznak azóta a közelébe se jártam.

Másik eset meg most decemberben volt, egy szombat reggel felébredek és észrevettem h nagyon szédülök, pedig még ilyen sose történt velem. Kitapogattam a pulzusomat, lassan ver a szívem, remek, biztos alacsony a vérnyomásom, azért szédülök. Éreztem, h valami nem oké velem, lehet h vitaminhiány? De hát semmit nem tudok ilyenkor tenni, várom hátha elmúlik magától. Így ültem a gép előtt és zenét hallgattam, de végig volt ez a kellemetlen szédülős érzés közben, amikor hirtelen nagyon furán éreztem magam, te jó ég érzem h pár percen belül meg fogok halni. És ezt úgy éreztem, h ez tuti biztosan így lesz! Gyorsan kikapcsoltam a gépet és szaladok le a lépcsőn, közbe a fejemben és a mellkasomban nyomást éreztem, nem volt fájdalmas, de kellemetlen és nagyon ijesztő érzés. Kitapogattam a pulzusomat, a szívverésem lehetett vagy 200 ütem/perc, nagyon gyors volt és nagyon ijesztő volt, azt hittem rögtön leáll. Szaladok ki telefonnal a kezemben az udvarra h kizárjam a kaput, közbe telefonáltam anyámnak h nem vagyok valami jól (alig bírtam megszólalni a telóba, csak makogtam), de amikor már kiértem a kapuhoz, elmúlt ez a rossz érzés. Anyám aznap még 4x rámtelefonált, h megvagyok-e, úgy jobban lettem, de utána még egész nap megmaradt egy kis szédülés. Másnaptól megint minden rendben volt.

Szóval nekem ez a 2 alkalom volt, h éreztem h jön értem a kaszás. Remélem, nálad se lesz semmi gond és az a kellemetlen érzet holnapra elpárolog. Aludd ki. :)

2014. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , :) remélem nekem is elmúlik!.
2014. ápr. 25. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt érzem
2014. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:

Ha van valamilyet tüneted, vizsgáltasd ki magad, menj el a háziorvoshoz!

Lehet, hogy tavaszi lehangoltság, vitaminhiány okozza ezeket a gondolatokat. Menj sokat a levegőre, napfényre, sétálj, otthon meg szellőztesd jól ki a szobát.

Esetleg egyél csokit, az engem mindig helyretesz.

2014. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia, lehet, hogy későn írok, de tudom, milyen érzés. Tegnap ki akartam számolni, még hány évet fogok élni, ha 2078-ban halok meg, és lusta voltam fejben számolni, ezért fogtam a telefonomat, és beütöttem a számológépbe. Csakhogy véletlenül 2018-at ütöttem be. Azóta is pánik közeli állapotban vagyok, hogy ez egy égi jel, és meg fogok halni 2018-ban. Nagyon félek, és remélem, neked rendeződött, és már nem félsz, mert pocsék érzés. :(

16L

2015. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? A hozzászólók története is érdekel. Éltek még?
2017. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom denén tudom még élek
2020. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek?
dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!