Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kellene ennem, mégis, ha...

Mit kellene ennem, mégis, ha vegetariánus nem akarok lenni?

Figyelt kérdés
A zsír,szénhidrát ugye ,nem jó, mert hizlal, a fehérjétől magas a húgysavszintem,marad a zöldség, gyümölcs...?
2014. márc. 21. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Legyél fényevő.
2014. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mindent kell enni, de mértékeltesen, zsírt is, szénhidrátot is és fehérjét is. Táplálkozz változatosan és figyeld a tested jelzéseit, mindig azt kell enni, amit megkívánsz, mert arra van szükséged.
2014. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsírra és szénhidrátra is szükséged van a szervezeted energiaellátásához! Ha mozogsz, akkor nem hízol el.
2014. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha lány vagy, akkor zsírra pláne szükséged van ahhoz, hogy legyen peteérésed és majd ki tudj hordani kisbabát.
2014. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a zsír és a fehérje eszenciális tápanyagok, a szénhidrát nem az. Értelmes keretek között mindent szabad enni, nem a zsír vagy a szénhidrát hízlal, hanem a kalória többlet... ha kevesebb kalóriát fogyasztasz, mint égetsz, akkor fogyni fogsz, ajánlom figyelmedbe a kaloriabazis nevû honlapot áttanulmányozásra.
2014. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 46 éves nő vagyok.Még nem érzem, a köszvény tüneteit,de laborvizsgálatnál kiderült ,egy kicsit magasabb.
2014. márc. 21. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a nem húseredetű fehérjék nem befolyásolják negatívan a húgysavszintet. Legalábbis egy orvos azt mondta anyukámnak, hogy húst keveset, de szóját, tofut ilyesmit megkötés nélkül akármennyit ehet.
2014. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!