Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés és puffadás?

Hasmenés és puffadás?

Figyelt kérdés

Üdv!

Két napja délután megettem egy nagy csomag sós földimogyorót meg egy pár Jogobella joghurtot. Erre rá még aznap este vagy 10X el kellett mennem a wc-re, ahol fosás tört rám, volt hogy fél órán belül 3X is ki kellett mennem a wc-re. Azt hozzáteszem, hogy ha egymás után 3X kell mennem valami miatt wc-re és fosni szoktam akkor mindig csípi a hátsómat.


A székletben láttam a mogyoródarabkákat, lehet nem szereti a szervezetem az ilyesmit és nem tudja feldolgozni stb. Tegnap csak 2X kellett kimennem wc-re tehát javult az állapotom, de a széklet most is vagy fos vagy egy kicsit összeállóbb valami. Most reggel is fostam és mindig amikor wc-re kell mennem az ürítés közben fáj, de csak az ürítés közben utána nem. Lehet azért van ez mert 2 napja este 10X el kellett mennem wc-re és ez nagyon igénybe vette az izmokat? Már nem fáj annyira mint tegnapelőtt vagy tegnap, lehet hogy ez magától elmúlik majd ha olyan ételeket eszem amik szilárddá alkotják a székletet?


Azóta nem volt széklet csak tegnap reggel, de az is fos. Plusz folyton böfögök meg szellentenem kell. Ez azt jelenti, hogy elmúlt a hasmenés de megmaradt a néhai fosás, plusz puffadásom van vagy mi?



2014. máj. 3. 07:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!